Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Liga Foto - Kuriera.

Liga Foto - Kuriera.






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 25-01-2015 15:30:10

Trzeci tydzień nowego roku za nami, a LIGA Foto-Kuriera zyskała kolejnego sponsora. Tym razem jest to firma Sony, która ufundowała kolejną nagrodę główną w postaci bezlusterkowca Sony A6000 z obiektywem i 3 voucherami

https://www.foto-kurier.pl/forum/topic-157-1-37-liga-foto-kuriera.html

o wartości 150 zł każdy na aplikacje z platformy Play Memories

https://playmemoriesonline.com/

Vauchery na aplikacje Play Memories pojawią się też wśród nagród comiesięcznych LIGI Foto-Kuriera, wzbogacą pulę nagród dla Prenumeratorów oraz w Internetowym konkursie miesiąca naszego serwisu.

Tym samym pula nagród w Lidze Foto-Kuriera przekroczyła

23 tysiące złotych, czyli jest większa niż w roku ubiegłym.



Zapraszamy do wspólnej zabawy

https://www.foto-kurier.pl/galerie/103,1,03-portret/

 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Wysłanie zdjęcia do Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 03-09-2015 13:17:35

Witam, mam problem z wysłaniem zdjęc do Ligi FK. Po załadowaniu zdjęcia dokonałem jak zwykle przelewu z konta mTransferem, otrzymałem jak zwykle z PayU maila o potwierdzeniu transakcji ale nie dostałem z FK maila z kodem do  wysłania zdjęcia. Próbowałem juz kilka razy, pieniądze wysłane (!) a kodów nie ma! Prosba o pomoc!
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 03-09-2015 15:27:49

Sprawę przekazaliśmy informatykom, szukają problemu. Za usterkę przepraszamy, poinformujemy jak problem zostanie rozwiązany.

Redakcja
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 03-09-2015 15:37:17

Dziękuję, prośba o to by sie udało mozliwie szybko naprawić problem (pewnie nie tylko mój?) bo zależy mi bym zdążył wysłac zdjęcia do tego etapu LIgi, a koncowy termin to sobota! javascript:void();
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 05-09-2015 21:46:49

Maciej Nowak napisał: "... prośba o to by się udało możliwie szybko naprawić problem (pewnie nie tylko mój?)..."
No właśnie... dokonałam przelewu o godz. 19.00 i do tej pory nie otrzymałam kodu niezbędnego do wgrania zdjęcia To przykra niespodzianka w ostatnim dniu, w którym można zgłaszać prace do aktualnego etapu LF. I co dalej ?
 






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 07-09-2015 19:20:41

Według wstępnych ustaleń wszystkie systemy działają poprawnie. System płatności obsługiwany jest przez firmę Pay-U i dotychczas nie mieliśmy z tym pośrednikiem problemów. Być może błąd nastąpił gdzieś na wirtualnych łączach. Prosimy o przesłanie zdjęć wraz z dowodami wpłaty na adres redakcja@foto-kurier.pl. Wszystkie prace przesłane do jutra do godziny 15.00 będą uwzględnione w kolejnym etapie ligi.

Przy okazji prosimy o sprawdzenie swoich skrzynek spamowych. Być może otrzymali Państwo jakiś komunikat od Pay U z informacją na temat problemów z płatnością.

Przepraszamy za zamieszanie i jesteśmy pewni, że wkrótce wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiamy redakcja

 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 07-09-2015 19:43:03

Witam. Nie bardzo zrozumiałem czy "bedą uwzglednione w kolejnym etapie ligi" oznacza etap "Na wsi", który sie już skończył 5-września, czy mówimy o następnym etapie "W wodzie" na który to termin nadsyłanie zdjęć konczy się 5-października?
Problem jest taki, ze do zakończonego etapu "Na wsi" wysłałem w końcu swoje zdjęcia płacąc smsem co jest droższe i nie z kazdego telefonu mozliwe (np. ze słuzbowego nie), a do następnego etapu jeszcze nie bede miał do jutra do godz. 15 przygotowanych / zrobionych zdjęć. Oczekiwałbym raczej, że po przesłaniu tych kilku moich potwierdzeń z PayU (potwierdzających transakcję) będę mógł wysłac odpowiednio kilka zdjęć (nie płacąc ponownie) już do następnego etapu w terminie ogólnie ustalonym czyli do 5-10. Czy jest to mozliwe?
Pozdrowienia javascript:void();

PS 1. spamy sprawdziłem, a potwierdzenia z PayU mam, jak już wspominałem, tylko maili z kodami nie dostałem do nich.
PS 2. problem z niedosłanym kodem wystąpił jak widac nie tylko u mnie, więc jest to chyba jakis ogólny błąd "gdzieś" poza moim komputerem?
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 07-09-2015 20:22:47

Mając podobny problem co Maciej Nowak, za ostatnie 2 zdjęcia również zapłaciłam SMS-em. Natomiast na adres platnosci@foto-kurier.pl wysłałam potwierdzenie dokonanej płatności (1x) przez PayU. Odpowiedzi nie otrzymałam . Jestem podobnego zdania co Maciej Nowak: dobrze byłoby otrzymać od FK zaległe kody od FK w celu zamieszczenia zdjęć do kolejnego etapu LF tj. "W wodzie". Pozdrawiam.
PS. spamy również sprawdziłam....
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 08-09-2015 12:05:28

Witam, Pani Ewo i Panie Macieju, w Państwa przypadku płatności, które Państwo uiścili podwójnie zostaną uwzględnione przy kolejnym etapie. Prosimy na adres redakcja@foto-kurier.pl przesłać zdjęcia do kolejnego etapu z dowodem wpłaty, z którego nie przyszedł kod aktywujący. Czas nadsyłania prac się nie zmienia.

Przepraszamy za problemy, mamy nadzieję, że więcej się one nie powtórzą.
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 08-09-2015 18:55:09

Dobry wieczór... dobry, bo dobre wiadomości przynosi . Dziękuję... w imieniu kolegi Maćka również. Rozsądne rozwiązania zawsze cieszą
Pozdrawiam
 



 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 08-09-2015 20:22:15

Tak, tak, dziękujemy, rozwiązanie bardzo ok. I mamy nadzieje ze ten problem bedzie juz też usuniety przy kolejnych wysyłkach
Pozdrowienia
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 09-09-2015 20:22:56

No tak, wszystko ładnie załatwione z poprzednimi opłatami ale co z tego jak wysyłanie zdjęc z opłatą przelewem dalej na portalu FK nie działa. Własnie próbowałem wysłac, zapłaciłem, potwierdzenie PayU jest a znowu nie ma kodu . Co się dzieje?
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 10-09-2015 13:55:17

Witamy,
informatycy cały czas próbują znaleźć błąd, bardzo przepraszamy za problemy, poinformujemy na łamach forum jak już wszystko z powrotem będzie działać jak należy. Mamy nadzieję, że będzie to lada chwila.

ps

Panie Macieju, proszę przesłać na adres redakcja@foto-kurier.pl dowód wpłaty, zdjęcie które Pan opłacił oraz informację, na który konkurs jest zgłoszone. Będzie ono wzięte pod uwagę podczas obrad jury.

Za problemy przepraszamy
Z poważaniem
Redakcja
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 10-09-2015 14:33:33

Liczę że sie uda to naprawić przed końcem terminu nadsyłania zdjęc do aktualnego etapu "W wodzie". Ciekawy jestem czy wiele osób ma ten sam problem czy to wyjatkowo tylko ja i koleżanka Ewa?
Rozumiem, że po przesłaniu tych kilku moich dowodów zapłaty z PayU (do których nie dostałem zwrotnie kodów) będe mógł załaczyć w mailu do redakcji nowe zdjęcia do kolejnego etapu Ligi (np. teraz do etapu "W wodzie" ), bo zdjęcia pierwotnie opłacone poprzez PayU wysłałem juz do poprzedniego etapu "Na wsi" (mijał termin nadsyłania) płacąc ostatecznie w  innej formie (przez sms).
Pozdrowienia.
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 16-09-2015 22:15:09
Data edycji: 16-09-2015 22:18:26

Jutro mija tydzień od ostatniego postu w tym wątku. Czy problemy z transferem płatności z konta bankowego poprzez PayU zostały przez Szanowną Redakcję zdefiniowane i usunięte ? Czekamy niecierpliwie na jakiś sygnał na FORUM, brak tez odpowiedzi na e-maile słane do Redakcji (z potwierdzeniem dokonania wpłaty i zdjęciem do etapu "W wodzie") . Czasu coraz mniej, chciałabym zgłaszać zdjęcia, korzystając z tej formy płatności.
I jeszcze jedno pytanie do Użytkowników portalu: czy oprócz mnie i Macieja naprawdę nikt nie ma podobnych problemów ?
Pozdrawiam z nadzieją na rozwiązanie tego supła
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-09-2015 12:01:24

Witam, dzisiaj rano firma pośrednicząca w transakcjach poinformowała, że problem został rozwiązany.
Więc powinno teraz być wszystko OK.

Na maile na pewno dostaniecie Państwo potwierdzenie, że materiały doszły.

Pozdrawiamy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-09-2015 14:45:34
Data edycji: 17-09-2015 14:46:26

Ufff.... dziękuję (w imieniu Maćka również). Trochę to trwało ale miejmy nadzieję, że Liga przestała być "kulawa" ... pierwsza po przerwie próba transakcji powinna to potwierdzić.
Pozdrawiam
PS. e-mail z potwierdzeniem właśnie odczytałam
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-09-2015 23:21:31

Witam... i szczerze powiem jestem rozczarowana . Dokonałam wpłaty przelewem z konta bankowego, natychmiast otrzymałam potwierdzenie z PayU i uradowana, że chwilę potem (o godz. 18.50) otrzymałam kod aktywacyjny próbowałam wgrać zdjęcie - trzykrotnie, ostatni raz przed chwilą, Niestety, wciąż pojawia się komunikat, że wpisywany kod aktywacyjny jest nieprawidłowy. Co się dzieje ??? Nadmieniam, że przed wystąpieniem opisywanych w wątku problemów z transferem płatności, wgrywałam zdjęcia co najwyżej kilkanaście minut po otrzymaniu kodu. Przy wpisywaniu kodu z pewnością nie popełniałam błędu... zdesperowana robiłam to przy ostatnim podejściu w asyście drugiej osoby.... problem nie jest chyba rozwiązany do końca...
 


odsłon wątku: 32440
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.141) / 0.126

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |