Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Drukowanie zdjęć i nie tylko

Drukowanie zdjęć i nie tylko






 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 12:43:35

12 grudnia 2013 uruchomiliśmy moduł umożliwiający drukowanie zdjęć w serwisie. Każda z osób zalogowanych ma specjalny rabat na usługi. Prosimy o komentarze w tej sprawie. Usługa będzie rozwijana w zależności od jej zainteresowania z Państwa strony.
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 13:49:27

Miałem przyjemność przetestować działania modułu wszystko działa poprawnie. Interfejs przejrzysty, każdy bez większych trudności sobie poradzi. Strony krok po kroku mówią co należy wybrać (produkt-format,itp.) Informacje o zamówieniach są realizowane błyskawicznie. Ceny przystępne w zależności od formatu i usługi... Nawet płótno - sam jestem ciekawy jak zdjęcie wygląda w tej formie... ;-)
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 14:49:38

Również miałam przyjemność przetestować działanie modułu, u mnie podobnie jak u Radka również wszystko działało poprawnie.
Wszystko czytelne, bardzo proste i intuicyjne w obsłudze.

Zamawiałam już w konkurencyjnych firmach podobne rzeczy i mam wrażenie, że ten moduł jest jeszcze bardziej prosty w obsłudze (im prościej tym lepiej ;) i bardziej przyjazny dla zamawiającego niż u konkurencji, oraz ceny bardziej atrakcyjne ;)

Co do jakości to porównam gdy przyjdzie do domu zamówiony foto-obraz na płótnie, a mam już dwa zamawiane w innym miejscu, z których jestem bardzo zadowolona, wygląda to bardzo fajnie, mam nadzieję, że i ten zamówiony tutaj spełni moje oczekiwania ;)
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 16:49:45

Też jestem zachwycony nową usługą.
Wydruki będą ciekawym uzupełnieniem portalu.

Na początek:

- Brak jest opcji przerwania ładowanego pliku
- Brakuje informacji względnie przykładów tego jak są rozumiane określone produkty. Tzn co to jest w praktyce Foto-plakat, Foto-tapeta, Foto-Boart itd.
- Przydałby się cennik usług na wierzchu.

CDN
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 17:46:16
Data edycji: 14-12-2013 17:46:39

W pierwszym momencie również brakowało mi cennika "na wierzchu" ale nie jest to takie proste, ponieważ cena zależy od wielu rzeczy, od rozmiaru, od materiału - różnego rodzaju papiery, od podkładu na którym może być naklejone zdjęcie, od werniksu i wielu innych w zależności co wybierzemy....

Można byłoby na pierwszej stronie pod ikonami foto-tapety, foto-obrazu, foto-plakatu, foto-boardu podać przykładowo najniższą cenę "ceny już od..."

 



 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 17:54:54

Swoją drogą bardzo pozytywnie jestem zaskoczona bogatym wyborem papierów,
foto-plakaty mamy możliwość wyboru na 9 rodzajach papierów,
a foto-boardy na 10 rodzajach papieru
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 14-12-2013 18:10:15

dobrze by było gdyby były widoczne zdjęcia wcześniej wgrywane - wcześniej zamawiane, tak aby można było ewentualnie powtórzyć zamówienie,
widoczne jest tylko ostatnie wgrywane zdjęcie
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 15-12-2013 17:11:00

również miałem przyjemność przetestować moduł, jestem mile zaskoczony przejrzystością i prostotą składania zamówienia... Jak wspomniał Pan Radosław moduł prowadzi krok po kroku podpowiadając co należy wybrać... w efekcie końcowym zabrakło jak dla Mnie przycisku "zakończ" bądź powiadomienia o zakończeniu składania zamówienia, dopiero po otrzymaniu maila z potwierdzeniem wiedziałem, że zamówienie zostało zakończone.
Bardzo szybki czas realizacji, bardzo przystępne ceny, szeroki wybór papierów...!
bez wahania mogę polecić moduł każdemu!
 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 18-12-2013 08:33:21

Jako prowadzący serwis druku udostępniony na stronie Foto-Kurier bardzo dziękuję za wszelkie uwagi. Wszystkie są dla nas ważne, nad niektórymi już pracujemy:
- Brak jest opcji przerwania ładowanego pliku - to na razie pierwszy sygnał, na ten moment wydaje mi się, że odświeżenie strony lub cofnięcie się do pola: wybór wystarczy, by przerwać dodawanie pliku.
- Brakuje informacji względnie przykładów tego jak są rozumiane określone produkty. Tzn co to jest w praktyce Foto-plakat, Foto-tapeta, Foto-Boart itd. - przymierzymy się do tego po świątecznym szczycie zamówień,
- Przydałby się cennik usług na wierzchu - już został umieszczony link do naszego cennika, rozważamy umieszczenie go jeszcze nad lub pod listą produktów
- dobrze by było gdyby były widoczne zdjęcia wcześniej wgrywane - Z tym byłbym ostrożny. Ja osobiście nie lubię takich rozwiązań, gdyż mam wrażenie, że ktoś bezprawnie gromadzi moje zdjęcia. Możliwe, że udostępnimy to jako opcję, jeżeli więcej użytkowników zgłosi taką potrzebę
- Można byłoby na pierwszej stronie pod ikonami foto-tapety, foto-obrazu, foto-plakatu, foto-boardu podać przykładowo najniższą cenę "ceny już od..." - ikony są tymczasowe i przerobimy je na bardziej pokazujące produkty, być może wtedy dodamy info o cenach minimalnych,
- .. w efekcie końcowym zabrakło jak dla Mnie przycisku "zakończ" bądź powiadomienia o zakończeniu składania zamówienia, dopiero po otrzymaniu maila z potwierdzeniem wiedziałem, że zamówienie zostało zakończone. - już to poprawiliśmy uzupełniając informacją: Na adres .... zostało wysłane potwierdzenie złożenia zamówienia. W ciągu ... dnia roboczego otrzymasz informację o przyjęciu zamówienia do realizacji i jego planowanym czasie realizacji. Każda następna zmiana statusu zamówienia także ma odzwierciedlenie w mail przesłanym do zamawiającego.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za uwagi czekam na następne propozycje.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 18-12-2013 22:13:35

Dzisiaj dotarło do mnie moje zamówienie.

Wnioski?

- Bardzo szybka i profesjonalna realizacja zamówienia
- Konkretne, solidne pakowanie
- Znakomita jakość
- Świetny przepływ informacji

Jestem zadowolony i myślę że każdy będzie.

Serdecznie dziękuję.
 



 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 18-12-2013 22:18:03

Co do reakcji na dotychczasowe sugestie.

Jestem zbudowany rzeczowością wyciąganych wniosków i szybkością działania.

Nabieram przekonania że na rynku pojawiła się bardzo dobra i prężnie rozwijająca się konkurencyjna firma z zakresu wydruku zdjęć.

CDN
 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 19-12-2013 12:10:01
Data edycji: 19-12-2013 12:10:45

Dziękuję za rzeczowe propozycje i podzielam nadzieje pana Janusza
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 21-12-2013 09:37:18

wczoraj odebrałem Moją przesyłkę i jestem pod olbrzymim wrażeniem...
informację o zamówieniu są przesyłane błyskawicznie, tak samo jest z realizacją zamówienia! nie spodziewałem się takiego opakowania, przygotowane na każdą okoliczność, zero uszkodzeń! jakość wydruku perfekcyjna!

zdecydowanie mogę polecić każdemu!

pozdrawiam!

 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 21-12-2013 11:52:45

Mam pytanie, jak wiele osób uważa, że warto przystosować serwis do obsługi na tablecie ?
Ponieważ nie radzą one sobie z flashem, a na nim jest oparte dodawanie zdjęć i pasek postępu, trzeba by przeprojektować stronę.
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 21-12-2013 11:56:35

Jest szansa na egzemplarz testowy przed świętami...? Jak czytam inni już dostali, a u mnie cisza... ;-)
 



 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 21-12-2013 20:15:01

Mam pytanie, jak wiele osób uważa, że warto przystosować serwis do obsługi na tablecie ?
Ponieważ nie radzą one sobie z flashem, a na nim jest oparte dodawanie zdjęć i pasek postępu, trzeba by przeprojektować stronę.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 21-12-2013 23:15:18

Na pewno każda wielofunkcyjność podnosi standard i zwiększa prawdopodobieństwo zysków.

Mimo to choć tablety będą się coraz bardziej upowszechniać to uważam że taka rozbudowa nie będzie szybko potrzebna.

Urządzenia pracujące w systemie Windowsa są ciągle jeszcze za drogie. Jestem jednak przekonany że będzie to ulegać stopniowej zmianie. Kompatybilność wygra z Androidem. Czytałem że przeżywająca kłopoty Nokia szykuje w tej sprawie jakaś rewolucję licząc na odzyskanie pozycji lidera na rynku elektronicznego producenta.

Osobiście tylko dlatego jeszcze nie korzystam z tabletu że nie mam kompatybilności ze swoim domowym sprzętem i laptopem.

Poza tym gdyby poprzez serwis można było drukować klasyczne zdjęcia typu 10x15 niejeden użytkownik tabletu pewno wydrukowałby to czy tamto ale przy tak nazwijmy to ekskluzywnych wydrukach każdy raczej będzie decydował się na spokojną analizę fotografii na dużych monitorach gruntownie sprawdzając kolory zanim zdecyduje się na wydruk.
 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 22-12-2013 09:25:43

Jeżeli dopasowanie systemu do tabletów nie będzie zbyt pracochłonne to myśląc o przyszłości postaramy się to zrobić.
Rozszerzenia oferty o wydruki z minilabu raczej nie przewidujemy, mimo iż moja firma ma te usługi w swoje ofercie. Cenowo nie bylibyśmy konkurencyjni do innych serwisów, a jakość odbitek jest mało doceniana. Przymierzamy się do uruchomienia innych usług: foto-zegary, foto-książki.
 


odsłon wątku: 6109
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.106) / 0.091

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |