Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Drukowanie zdjęć i nie tylko

Drukowanie zdjęć i nie tylko






 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 22-12-2013 09:42:44

W piątek doszło moje zamówienie, za co bardzo dziękuję

Jakość wydruku faktycznie bardzo dobra, mam wrażenie, że nawet lepsza niż u konkurencji,
kolory ładne,
płótno grubsze, z grubszą fakturą,
ale niestety krosno - blejtram, górna wewnętrzna krawędź ta która nie powinna dotykać płótna odbiła się na płótnie i jest taki błyszczący ślad - pasek,
chyba wadliwe krosno, bo ta jedna część w porównaniu do pozostałych trzech jest bardziej wysunięta,
z większej odległości nie jest to widoczne, więc nie przeszkadza, aż tak bardzo.

Co do tabletów i oprogramowania.....
Osobiście również nie używam tabletu,
więc powinny wypowiedzieć się raczej osoby,
które pracują na tabletach,
niemniej jednak uważam podobnie jak Pan Janusz,
że chyba nie ma takiej konieczność,
właściwie chyba każdy kto ma tablet ma też inny komputer, czy to stacjonarny, czy laptopa.
Z tego co obserwuję swoje dzieci tablety służą bardziej do zabawy, a do konkretnej pracy używają laptopów.


 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 22-12-2013 11:39:54

Dziękuję za uwagę, gdyby dało się sfotografować to uszkodzenie, byłoby super. Jeżeli wewnętrzna część krosna nie styka się z płótnem to może w transporcie się otarło bo było przyciśnięte ? Czasami się tak zdarza i to trzeba reklamować przy odbiorze. Dotychczas nie zdarzyło nam się zaobserwować, żeby to był efekt druku lub wady krosna.
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 22-12-2013 12:21:35

Z pewnością nie jest to efekt druku.

Właśnie wewnętrzna część krosna styka się z płótnem,
wyraźnie czuć przez płótno, w lewym górnym rogu na łączeniu, że jedna część jest wyżej, nie ma tego w pozostałych rogach, aby to sfotografować musiałabym zdjąć płótno z krosna.
Prawdopodobnie właśnie dlatego przytarło się w transporcie, może za mocno też było dociśnięte w czasie pakowania.
W pierwszym momencie przy kurierze nie zauważyłam tego, dopiero później, gdy już na "spokojnie" oglądałam foto-obraz.
Nie mniej jednak dla mnie nie jest to problem, nie jest to bardzo widoczne.

A przy okazji jeszcze, u mnie powiadomienia "potwierdzenie zamówienie" "zmiana statusu zamówienie" oraz "potwierdzenie wysyłki" wylądowały w spamie, chociaż sama nie oznaczyłam wiadomości jako spam, być może informatycy będą wiedzieli co z tym zrobić jeszcze zanim wiadomość zostanie wysłana i wyląduje w spamie.
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 22-12-2013 12:53:09

odnośnie używania tabletu, ja korzystam z takiego gadżetu... jednakże wszelakie zamówienia nie tylko na fotografie zawsze składam na laptopie... jak dla Mnie jest szybciej i łatwiej przerzucać okna i wybierać np fotografie do druku. ale jak wspomniał Pan Janusz, wszelakie unowocześnienia podnoszą standard danej witryny... ale czy to unowocześnienie jest bardzo potrzebne? jak dla Mnie, nie koniecznie!

bardziej unowocześniłbym system przełączania pomiędzy zdjęciami na FK, bo przejście do kolejnego zdjęcia na tablecie to nie lada wyczyn!
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 30-12-2013 12:56:13

Nareszcie dostałem wydruk ;-) Powiem szczerze na pewno będę korzystał... Jakość najwyższej klasy! Idealnie odwzorowane półcienie, cienie i kolory, że nie wspomnę o papierze... Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona... Szczerze polecam
 



 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 30-12-2013 13:06:38

Cieszę się, przyznam, że plik na testowanie przejść tonalnych był faktycznie bardzo dobry.
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 30-12-2013 13:11:09

Przyznaje że to było dla mnie bardzo ważne... Polecam wszystkim którzy są miłośnikami fotografii czarno-białej i nie tylko... Pozdrawiam! Wszystkiego dobrego w nowym roku ;-)
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 10-04-2016 20:37:22

a gdyby tak dodać opcję, tzn wpadłem na taki pomysł...
gdyby każdy z nas mógł wydrukować sobie własną fotografię ale dodatkową opcją podczas wydruku byłaby nakładka z kalendarzem
nanosilibyśmy nakładkę na naszą fotografię wybierając miejsce na zdjęciu tak by gotowy wydruk stanowiła nasza fotografia z dniami całego roku
każdy z nas miałby swój własny kalendarz...
 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 10-04-2016 21:49:28

na razie proponuję standardowy fotokalendarz z własnymi zdjęciami:http://www.futura.pl/fotokalendarze-z-Twoimi-zdjeciami,cd59.html
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 27-04-2017 09:20:46

Nie działa...trzy razy próbowałem wgrać zdjęcie...i wyswietla się komunikat : proszę czekac trwa generowanie miniatur... i wraca do punktu wyjścia: nie wybrałeś.......
No trudno , musze skorzystać z innego portalu...
 



 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 27-04-2017 09:25:18

A próbował Pan ze strony Firmy bezpośrednio? Można tez wysłać im po prostu na meila po uprzednim skontaktowaniu się... ;-)
 


 
Autor posta:
Artur Radecki
Białystok

Wątków: 0
Postów: 12
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 27-04-2017 12:03:04

Przed chwilą dodałem bez problemu. Jaki to jest plik?
Jakiej wielkości?
Można przesłać bezpośrednio (choć to ten sam mechanizm) i w uwagach napisać: rabat 15% dla użytkownika Foto-Kurier - ręcznie potwierdzimy obniżenie ceny.
Jeżeli nadal nie wejdzie to proszę przesłać do mnie plik razem ze specyfikacją zamówienia na radecki@furtura.pl
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 29-04-2017 21:27:15

Dziękuje za informacje...Będę miał na uwadze na przyszłośc. Teraz musialem wydrukować gdzie indziej, zalezalo mi na czasie. Nastepnym razem sprubuje bezpośrednio, jeśli nadal będzie wystepowal ten problem. Pozdrawiam!
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 29-04-2017 21:27:18

Dziękuje za informacje...Będę miał na uwadze na przyszłośc. Teraz musialem wydrukować gdzie indziej, zalezalo mi na czasie. Nastepnym razem sprubuje bezpośrednio, jeśli nadal będzie wystepowal ten problem. Pozdrawiam!
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 08-02-2018 10:03:46

Witam!
W tym roku sprobowalem ponownie i zamówiłem kilka wydruków...tym razem nie było zadnych problemów z przesłaniem plików...
Z realizacji zamówienia tez jestem zadowolony...szybko, sprawnie, bardzo dobrej jakości wydruki , dobrze zapakowana przesylka kurierska...Polecam wszystkim!
 



 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 26-08-2018 16:22:32

No i pochwaliłem kilka miesięcy temu...a dzisiaj znowu nie mogę wgrać zdjęcia...niby wszystko w porządku...pobiera...trwa generowanie miniatur i zamiast fotki pojawia się krzyżyk w czarnym kwadracie...
i mogę wybrać tylko format wydruku i nic poza tym…
??? Może ktoś cos wie w tym temacie...
Pozdrawiam!

Paweł Biernat

 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 29-08-2018 18:43:20

Dzisiaj tez nie działa...nikt nie zamawia tutaj wydruków?
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Drukowanie zdjęć i nie tylko
Data dodania: 29-08-2018 19:11:48

Proszę spróbować bezpośrednio na https://www.futura.pl/
 


odsłon wątku: 6114
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.093) / 0.081

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |