Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Oceniacze hurtownicy

Oceniacze hurtownicy






 
Autor posta:
Marcin Kuś
Grodków

Wątków: 1
Postów: 1
  Temat postu: Oceniacze hurtownicy
Data dodania: 22-02-2017 20:59:17

witam wszystkich

nie jestem na tym serwisie zbyt dlugo, ale zdazylem zauwazyc ze powszechne tu jest 'ocenianie bez oceniania'. No bo jak mozna nawac to, ze osoba w ciagu 10 sekund potrafi przyznac gwiazdki na trzech róznych profilach? W aktywnosci wielu osob widac, ze "oceniaja" zdjecia co kilka sekund, 10 róznych profili i ocena co 10-20 sekund... Po co to robicie? Co to za ocena? Amatorszczyzna to lekko nazwane, żałosne... Co możecie powiedzieć na temat jakiegoś zdjecia jesli patrzycie na nie 3-5 sekund, wciskacie jakas ilosc gwiazdek i lecicie dalej. To bardziej wyglada na nabijanie sobie popularnosci
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Oceniacze hurtownicy
Data dodania: 06-03-2017 00:09:30

Mam odmienne zdanie niż Pan.

Ocen jest w portalu na moje oko coraz mniej więc warto cieszyć się z każdej choćby niższej niż się oczekiwało.
Jest tak tym bardziej że naprawdę liczą się prace które posiadają co najmniej 21 ocen.

Proszę też wziąć pod uwagę że w serwisie ukazuje się tak wiele zdjęć że chyba niewiele osób stać na poświęcanie każdemu większej ilości czasu.

W ostatnim czasie Administrator zadbał o warunki techniczne umożliwiające szybsze przewijanie zdjęć między innymi z tego powodu.

Specjaliści przyznają że na ocenę zdjęcia średnio potrzeba 3 do 5 sekund. Właśnie tyle przeznacza się średnio na aktywny pokaz slajdów.
Jeśli zdjęcie jest tak inspirujące że trzeba wpatrywać się w nie dłużej to trzeba gratulować autorowi - ale co oczywiste takich zdjęć nie powstaje zbyt dużo.
 


odsłon wątku: 587
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.086) / 0.077

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |