Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Matko jedyna!!!

Matko jedyna!!!






 
Autor posta:
Marek Kiedrowski
Lipno

Wątków: 1
Postów: 2
  Temat postu: Matko jedyna!!!
Data dodania: 24-11-2018 00:27:18

Jest 2018 rok, XXI wiek, ponad dwa tysiące lat po narodzeniu Chrystusa a ta galeria ma funkcjonalność jakby ją projektował neandertalczyk. Nie mam zamiaru obrażać twórcy tej galerii ale mam wrażenie, że jej powstanie miało miejsce wieki temu. Coś się zmieni w tej kwestii???
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 451
  Temat postu: Re: Matko jedyna!!!
Data dodania: 26-11-2018 13:36:41

Ciekawe spostrzeżenie Czy ma Pan jakieś konkretne zmiany na myśli?

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Marek Kiedrowski
Lipno

Wątków: 1
Postów: 2
  Temat postu: Re: Matko jedyna!!!
Data dodania: 26-11-2018 14:45:28

Nie jestem ani informatykiem, ani webmasterem. Na zadane przez Państwa pytanie odpowiedzieć mogę z punktu widzenia użytkownika: zmienić trzeba wszystko - sposób prezentacji fotografii, układ menu, podział na kategorie, grafikę, typografię, wyszukiwanie, sortowanie.
Macie Państwo wielu ciekawych autorów, którzy są wierni tej galerii od długiego już czasu. Ja na ich tle jestem tu stosunkowo nowy. Zdaję sobie sprawę, że powiązanie czasopisma z galerią internetową jest mocną zachętą dla amatorów fotografii, bo oprócz publikacji w sieci rodzi się możliwość publikacji w wydaniu drukowanym, co zapewne wiele osób postrzega jako swoistą nobilitację a co najmniej wyróżnienie. Aby ta zachęta zafunkcjonowała musicie Państwo dać autorom do ręki nowoczesne narzędzie prezentacji zdjęć.
Jako przykład niech posłuży tutaj photo.net który niegdyś był czołową galerią fotograficzną w sieci. Lata całe nie robiono tam nic z funkcjonalnością aż odeszła stamtąd większość dobrych autorów . Photo.net zmienił szatę graficzną i funkcjonalność ale zrobił to o kilka lat za późno i dziś jest galerią absolutnie niszową.
Oczywiście cały ten wywód to tylko moje uwagi i spostrzeżenia, bo moc sprawcza jest po Państwa stronie.
Kierują mną przyjacielskie (nie wrogie) przesłanki .

Pozdrawiam całą Redakcję

MK
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 451
  Temat postu: Re: Matko jedyna!!!
Data dodania: 30-11-2018 15:15:59

Szanowny Panie Marku

Bardzo na cieszy obecność Pana w naszym serwisie i gratulujemy wielu wspaniałych zdjęć, które ma Pan w swojej galerii.

W swoim poście pisze Pan m.in.: "... Na zadane przez Państwa pytanie odpowiedzieć mogę z punktu widzenia użytkownika: zmienić trzeba wszystko - sposób prezentacji fotografii, układ menu, podział na kategorie, grafikę, typografię, wyszukiwanie, sortowanie..."

Przy tym poziomie ogólności sugestii nie wydaje nam się, żeby udało nam się coś skutecznie zmienić. Jeśli otrzymamy bardziej szczegółowe uwagi to się z chęcią do nich ustosunkujemy. Tak jak to robiliśmy dotychczas.

Prosimy o zgłaszanie konkretnych propozycji poprzez zakładkę sugestie lub bezpośrednio wysyłając na adres webmaster@foto-kurier.pl

Tak jak Pan słusznie zauważył główną siłą napędową tej strony jest czasopismo Foto-Kurier i to ono jest dla nas najważniejszym medium. Rozwijając Foto-Kurier rozwijamy też serwis foto-kurier.pl, z którego korzystają Państwo bezpłatnie. Zachęcamy zatem do prenumeraty czasopisma https://www.foto-kurier.pl/26,prenumerata.html i do wspólnych zabaw konkursowych na naszych łamach.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zdjęć

Redakcja
 


odsłon wątku: 611
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.106) / 0.091

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |