Panu się udało i wykorzystać sprzęt i złapać niesamowity moment :) Dlatego lubię zaglądać do Pańskiej galerii. Nie jest Pan powtarzalny, wyszukuje kadry i widać, że tworzy je z dbałością o szczegóły, sądzę, że to z duszy idzie ;)
Dziękuję serdecznie. Cieszę się że od czasu do czasu pojawia się ktoś nie rozsadzany przez uprzedzenia. Przywykłem raczej do szykan, szyderstw i nagonek a wszystko za bezstronność w ocenach i bezkompromisowość nacechowanych koleżeńskością po fachu.
Lubię i cenię sobie podpowiedzi - to rozwija. Szczególnie od sprawdzonych autorytetów takich jak Pan którym na dodatek nie kieruje żadna zemsta w odróżnieniu od Pana Jerrego. Pozostaję w oczekiwaniu.
nie uważam się za żaden autorytet i nim nie jestem ale uważam ze krytyka pomaga ,odnośnie zdjęcia gdybym miał taką sytuację to kadrowałbym znacznie niżej z płaszczyzny owadów tu wyszło z góry nie wiem czy dobrze się wypowiedziałem ?
Tak to cenna rada. W serii mam oczywiście większość zdjęć kadrowanych z pozycji niższej ale to kadrowane boczne lekko z góry wydawało mi się najciekawsze ponieważ wśród wielu takich scen które udało mi się sfotografować pierwszy raz zauważyłem muchę którą z pozycji nieco niższych już nie widać. Tym sposobem choć kadr jest trochę mniej książkowy wyróżnia się od innych obecnością właśnie tego owada czekającego jakby na swoją kolejkę w konsumpcji.
Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024