Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Western Digital zwiększa pojemność przenośnych dysków SSD - 4 TB w kieszeni

Firma Western Digital poinformowała, że do większości serii jej popularnych przenośnych dysków SSD dołączają modele o pojemności 4TB. Cztery nowe dyski to: wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo.

4 TB w kieszeni - Western Digital zwiększa pojemność przenośnych dysków SSD

Wprowadzając nowe przenośne dyski o pojemności 4TB wchodzimy w nową erę - erę pojemności i wydajności, na którą czekali nasi klienci. Nasze produkty dla użytkowników indywidualnych są wykorzystywane przez miliony amatorów i profesjonalistów na całym świecie, a my wciąż staramy się rozwijać technologie, które pozwalają nam spełniać ich oczekiwania w zakresie wydajności, pojemności i innowacyjności” - wyjaśnia Jim Welsh, senior vice president i general manager działu Consumer Solutions Products w Western Digital.

Priorytetem Western Digital jest dostarczenie klientom najlepszych w branży produktów, które umożliwią im wygodne i bezpieczne przechowywanie danych i projektów.

Portfolio przenośnych dysków 4TB SSD Western DigitalSanDisk Extreme Pro Portable SSD

SanDisk Extreme Pro Portable SSD

Oszczędzaj czas przechowując i przenosząc swoje z pomocą wydajnego dysku SSD NVMe™, oferujące odczyt/zapis danych do 2000 MB/s. Obudowa z kutego aluminium efektywnie odprowadza ciepła i umożliwia osiągnięcie wysokiej, stabilnej wydajności - w kompaktowym formacie.
Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Pro Portable SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie ok. 4500 zł (982,99 Euro).

SanDisk Extreme Portable SSD

SanDisk Extreme Portable SSD

Wydajność NVMe zapewniająca odczyt danych do 1050 MB/s i zapis do 1000 MB/s - w przenośnym, pojemnym dysku, który umożliwia bezpieczne zapisywanie i przechowywanie multimediów.
Urządzenie jest odporne na upadki z wysokości do 2 metrów, a także na działanie pyłu i wody (IP551).
Cena/Dostępność: SanDisk Extreme Portable SSD 4TB pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym kwartale u wybranych dystrybutorów oraz w sklepie Western Digital Store w cenie ok. 3900 zł (857,99 Euro).


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 14-01-2021
 
godzina dodania: 09:00
 
odsłon: 434
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

Zdjęcie miesiąca
Marzec 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Wiesław Jucha


Nikon wprowadza nowy program do przeglądania oraz edytowania zdjęć i filmów

Firma Nikon z przyjemnością informuje o opublikowaniu
NX Studio (wersja 1.0) – nowego programu, który umożliwia bezproblemowe przeglądanie, obróbkę i edytowanie zdjęć oraz filmów. Użytkownicy aparatów cyfrowych firmy Nikon już dziś mogą bezpłatnie go ściągnąć i zainstalować.
więcej
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.079)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |