Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Profoto A10 - lampa do lustrzanki, bezlusterkowca, smartfona - ZNAMY CENĘ!

Profoto A10 to najnowsza odsłona dobrze znanej, najmniejszej lampy studyjnej świata. Produkt został wzbogacony o nową technologię Bluetooth AirX. Oznacza to, że można teraz bezprzewodowo pobrać nowy firmware A10 za pośrednictwem aplikacji Profoto jak i sterować jej ustawieniami za pomocą smartfona. Dzięki technologii Profoto AirX można wykorzystać pełną energię lampy błyskowej A10 w aparacie – niezależnie czy to jest lustrzanka, bezluterkowiec czy smartfon.

Gotowa na przyszłość - lampaProfoto A10

Profoto A10 to w każdym calu lampa Profoto - jedynie mniejsza. Jej okrągła głowica zapewnia miękkie i delikatne rozproszenie pięknego i naturalnego światła. Zawiera również innowacyjne, magnetyczne mocowanie dedykowanych modyfikatorów światła Profoto Clic, które przyłączają się i odłączają, szybko i z łatwością. Akcesoria te mogą być nakładane razem dając Ci przy tym jeszcze więcej kreatywnych możliwości. A10 jak wszystkie lampy Profoto oferuje również wbudowane światło pilotujące, które poprzez ustawianie jej pod różnymi kątami ułatwia zrozumienie, jak światło i cień współgrają ze sobą.

Profoto A10 jest łatwa w użyciu. Interfejs użytkownika jest duży i przejrzysty. Jak wszystkie produkty Profoto jest ona intuicyjna w użytkowaniu i nie wymaga czytania instrukcji, aby zrozumieć jak działa. Pilot AirTTL jest wbudowany w lampę. Dzięki AirTTL i HSS osiągniesz profesjonalne rezultaty szybko i z łatwością, a z przekaźnikiem możesz bezproblemowo łączyć się z innymi lampami Profoto i kontrolować je razem z A10.

Gotowa na przyszłość - lampaProfoto A10

Nowa lampa Profoto A10 nie tylko jest lampą do bezpośredniego stosowania na aparacie, jest również bardzo skuteczna jako niezależna jednostka. A10 ma swój własny akumulator Li-Ion, który wytrzymuje bez spadku wydajności do 4 razy dłużej niż baterie AA i z szybko ładuje się ponownie. Możesz fotografować dłużej i czuć się pewnie. A10 może nadążyć za Tobą ponieważ ładuje się 4 razy szybciej niż inne rozwiązania dedykowane do stosowania bezpośrednio z aparatu - to znaczy w 1s do pełnej energii.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 28-09-2020
 
godzina dodania: 09:18
 
odsłon: 373
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Podgląd obrazu wideo w formacie RAW na monitorach i rekorderach Atomos Ninja V HDR
fotografia
Sony HVL-F28RM - lampa błyskowa sterująca energią błysku w powiązaniu z funkcją wykrywania twarzy przez aparat
fotografia
Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku
fotografia
TCL na IFA 2020 - Krzysztof Piątek ambasadorem TCL, nowe monitory oraz smartfony i tablety
Zdjęcie miesiąca
Styczeń 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Wiesław Jucha
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.057)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |