Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Wielki sukces NVIDIA Charity Stream

Ponad 100 godzin charytatywnej transmisji, 104 streamerów, a przede wszystkim 142 088,44 zł zebrane na rzecz Akademii Przyszłości, która przeznaczy zebrane środki m.in. na wsparcie dzieci wykluczonych cyfrowo. Robert Makłowicz i Marcin Gortat jako jedni z wielu gości specjalnych namawiali społeczność graczy do wsparcia tej szczytnej akcji.

Wielki sukces NVIDIA Charity Stream

Już po raz szósty znani gracze i osobistości wraz z NVIDIA Polska oraz AORUS podjęli się szczytnego zadania zbiórki na rzecz potrzebujących. W dniach 9-13 grudnia odbyła się doroczna akcja charytatywna - NVIDIA CHARITY STREAM. Jak co roku transmisja była wyjątkowa pod wieloma względami. Na kanale NVIDIA w serwisie Twitch gościła rekordowa liczba ponad 100 gości. Trwający non stop 104-godzinny stream śledziło w sumie ponad 280 000 widzów. W ciągu czterech dni zebrano też na rzecz Akademii Przyszłości, najwyższą jak dotychczas kwotę 142 088,44 zł, która przeznaczy zebrane środki na wsparcie dzieci wykluczonych cyfrowo. To jeszcze nie koniec zbiórki, ponieważ dalej trwają aukcje charytatywne, które dodatkowo zwiększą zebraną kwotę.

Głównym organizatorem corocznej akcji po raz kolejny była agencja Fantasyexpo, która do współpracy zaprosiła znane sieci gamingowe w Polsce - devils.one, DobreStreamy, Gameset, Honoris, JaRock oraz Knacks.pro. Wśród zaproszonych gości na streamie można było oglądać takie osobistości jak Jerzy Janowicz, Jarosław ‘pashaBiceps’ Jarząbkowski, Marcin Gortat, Paweł ‘Leh’ Lehman, Wojciech ‘Łozo’ Łozowski, Robert Makłowicz, Paweł ‘Saju’ Pawelczak, Mateusz ‘PAGO’ Pągowski, Piotr ‘izak’ Skowyrski czy Damian ‘Nervarien’ Ziaja.

Wielki sukces NVIDIA Charity Stream

Najwięcej emocji wzbudzała transmisja z udziałem Roberta Makłowicza, dla którego udział w streamie charytatywnym był debiutem na platformie Twitch. Znany podróżnik i kucharz podczas godzinnej audycji przygotował propozycje zdrowych przekąsek dla graczy oraz tradycyjnie sypał dowcipami i anegdotami. Dowiedzieliśmy się również, że gry mu obce nie są i ogrywał takie tytuły jak World of Warships, Wolfenstein czy FIFA.

Transmisjom towarzyszył również konkurs na najwyższą sumę wpłat od jednej osoby w czasie całego wydarzenia, w którym można było zdobyć specjalnie pomalowane przez Łukasza Maczugę, zawodowego grafika znanego jako CzugA, karty graficzne ufundowane przez firmę GIGABYTE/AORUS.

To jeszcze nie koniec zbiórki, ponieważ dalej trwają aukcje charytatywne, które dodatkowo zwiększą zebraną kwotę.

Wicej o przedsięwzięciu NVIDIA CHARITY STREAM - gramy dla dzieci z Akademii Przyszłość przeczytasz tutaj

[Informacja prasowa]
 
data dodania: 21-12-2020
 
godzina dodania: 09:27
 
odsłon: 456
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Foto-Kurier 11/2020 w najlepszych salonach prasowych i w naszym e-kiosku - przejrzyj wydanie on-line
fotografia
BEIKS MEDIA SHOW ON LINE - 12 listopada druga część warsztatów, aktualizacja programu
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.068)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |