Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Nowe oblicze foto.fujifilm.pl

Fujifilm uruchomiło stronę foto.fujifilm.pl w nowym layoucie i z nowymi funkcjonalnościami. Zarówno odbitki jak i oferowane na stronie fotowydruki są wykonywane na najwyższej jakości papierze FUJIFILM w lokalnych labolatoriach fotograficznych z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Produkty można zamawiać zarówno z odbiorem własnym, jak i z dostawą do domu.

Nowe oblicze foto.fujifilm.pl

Odbitki klasyczne i kwadratowe
Odbitki klasyczne i kwadratowe dostępne są w kilku wymiarach na 8 rodzajach papierów, które różnią się od siebie m.in. wyglądem (błyszczący, półmatowy, jedwabny, velvet) i gramaturą. Dzięki czemu można dobrać odpowiedni dla siebie produkt.
Standardowy papier fotograficzny zapewnia odtworzenie kolorów i wyjątkową stabilność obrazu. Dostępny jest wersji błyszczącej i półmatowej. Ze względu na cenę polecany do druku dużych pakietów zdjęć z wakacji, wyjazdów, imprez, uroczystości rodzinnych. Technologia AgX (halogenków srebra) gwarantuje najlepszą jakość i trwałość kolorów na lata.
Papier Premium to papier fotograficzny dla wymagających. Dzięki zwiększonej grubości podłoża, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Dostępny w wersjach: błyszczącej i półmatowej. Doskonały do wydruku zdjęć z najważniejszych wydarzeń.

Nowe oblicze foto.fujifilm.pl

Papier profesjonalny gwarantuje najlepsze parametry odwzorowania obrazu i przeznaczony jest do profesjonalnego zastosowania. Zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną, najwyższej jakości głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw.
Gwarantuje najwyższą stabilność obrazu dla zachowania prac na wieczność. Idealny do zdjęć studyjnych, portretów, zdjęć ślubnych, ekspozycji prac na wystawach fotograficznych. Produkt dostępny w wersjach: błyszczącej, półmatowej, jedwabnej. Nadruk na spodzie papieru FUJICOLOR Professional Paper informuje o ochronie praw autorskich: if copyright applies, permission to reproduce required.
Papier fotograficzny Velvet charakteryzuje się głębokim matem, aksamitną powierzchnią, pozbawioną kompletnie odbić i refleksów światła. Idealny do wydruków, którym chcemy nadać niebanalny charakter, do dekoracji ścian, oprawiania w ramy jak obraz, bez szkła. Oddaje pięknie charakter fotografii artystycznej, miękka kolorystyka, zmysłowy w dotyku sprawiają, że otrzymane zdjęcie przekracza oczekiwania.

Nowe oblicze foto.fujifilm.pl

Kadrowanie zdjęć na stronie
Bardzo ważnym parametrem przy zamawianiu zdjęć jest możliwość ich kadrowania, nawet na zwykłych odbitkach. Większość fotografii, które obecnie wykonujemy smartfonem, ma spore różnice w proporcjach kadru w porównaniu do klasycznej odbitki 10 x 15 (format pocztówkowy). Ma to szczególne znaczenie w przypadku kadrów, w których znaczące elementy obrazu są na jego skraju. Takie istotne części zdjęcia są automatycznie ucinane. Dlatego warto poszukać serwisu, który umożliwia kadrowanie każdej fotografii indywidualnie. Na foto.fujifilm.pl masz pełną kontrolę nad tym, jak będą finalnie wyglądać Twoje zdjęcia na odbitkach.

Fotowydruki (fotoplakaty i fotoobrazy)
Oferowane są na specjalnym papierze przeznaczonym do ploterów. Fotoplakaty dostępne są na papierze satynowym (półmatowym - dzięki satynowej strukturze wielkoformatowe wydruki będą odporne są na refleksy świetlne, przy jednoczesnym doskonałym odwzorowaniu barw) lub błyszczącym o idealnie gładkiej powierzchni papieru z wyjątkową bielą oraz naturalnym odwzorowaniem kolorów. Fotoplakaty można także zamówić podklejone na 5 mm piance.
Fotoobrazy drukowane na najwyższej jakości papierze imitującym płótno (Fujifilm Canvas White). Jest on idealny do reprodukcji obrazów, jak i zastosowań artystycznych. Oprawiony na blejtram z zawiniętymi bokami z przedłużeniem obrazu na froncie, stanowi gotowy produkt do powieszenia na ścianie.

Nowe oblicze foto.fujifilm.pl


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 22-12-2020
 
godzina dodania: 09:15
 
odsłon: 379
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Dwóch fotografów z Polski dołącza do grona ponad 100 Ambasadorów Canona w regionie EMEA
fotografia
Foto-Kurier 11/2020 w najlepszych salonach prasowych i w naszym e-kiosku - przejrzyj wydanie on-line
fotografia
BEIKS MEDIA SHOW ON LINE - 12 listopada druga część warsztatów, aktualizacja programu
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.065)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |