Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Debiut projektora Samsung The Premiere o ultrakrótkim rzucie

Podczas wydarzenia Life Unstoppable Samsung zaprezentował The Premiere – projektor 4K o ultrakrótkim rzucie. Innowacyjne urządzenie z kategorii Lifestyle dostarczy kinowych wrażeń w domowym zaciszu.

Debiut projektora Samsung The Premiere o ultrakrótkim rzucie

Projektor The Premiere zadebiutuje w dwóch wariantach - LSP9T i LSP7T - o rozmiarach odpowiednio 130 i 120 cali. Oba laserowe urządzenia wyświetlają obraz w rozdzielczości 4K, który cechuje rewolucyjny kontrast. Tym samym widzowie będą mogli cieszyć się szczegółowym obrazem, nawet w ciemniejszych scenach. Jest to możliwe m.in. dzięki szczytowej jasności 2800 lumenów, która jest zgodna ze standardami ANSI (American National Standards Institute). The Premiere obsługuje również pionierski Tryb Filmmaker, który umożliwia wyświetlanie filmów zgodnie z wizją ich twórców.

Debiut projektora Samsung The Premiere o ultrakrótkim rzucie


Projektor daje dostęp do platformy Smart TV i umożliwia korzystanie z popularnych aplikacji VOD. Zapewnia również funkcje łączności mobilnej, takie jak Dotknij i Wyświetl, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać lustrzaną kopię smartfona na „ekranie” projektora.

Projektor The Premiere charakteryzuje się kompaktową konstrukcją typu all-in-one i minimalistycznym wykończeniem, dzięki czemu dopasuje się do każdego wnętrza. Urządzenie cechuje ultrakrótki rzut, co umożliwia umieszczenie go praktycznie bezpośrednio przy ścianie. Projektor oferuje również potężny, wbudowany głośnik niskotonowy oraz technologię Acoustic Beam, dzięki którym zapewnia jedne z najlepszych wrażeń kinowych wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku i nie wymaga stosowania dodatkowego sprzętu, co ma znaczenie w przypadku małych powierzchni.

Debiut projektora Samsung The Premiere o ultrakrótkim rzucie


Coraz więcej czasu spędzamy w domach, a życie codzienne znacznie odbiega od tego, do którego byliśmy przyzwyczajeni. Telewizory stały się partnerem w wielu dziedzinach: zapewniają rozrywkę, umożliwiają uczestnictwo w zajęciach fitness, wykonywanie obowiązków zawodowych oraz zdobywanie najświeższych informacji - mówi Jongsuk Chu, Executive Vice President of Visual Display Business w firmie Samsung Electronics. Projektor The Premiere kompletnie zmienia oblicze kina domowego. Nowatorski, kompaktowy design, obrazy wyświetlane w jakości 4K i niezwykłe doznania dźwiękowe stają się rzeczywistością za sprawą jednego urządzenia, które nie zajmuje dużo miejsca i pasuje do każdego wnętrza.

Debiut projektora Samsung The Premiere o ultrakrótkim rzucie


Na początku produkt będzie oferowany w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Europie: w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 09-09-2020
 
godzina dodania: 09:01
 
odsłon: 1345
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
BenQ TK810 – domowy „smart” projektor 4K HDR z bezprzewodowym streamingiem
fotografia
BenQ GV1: mały i lekki bezprzewodowy projektor Wi-Fi z USB-C i trybem głośnika Bluetooth
fotografia
IFA 2018: trzy nowe projektory Sony 4K HDR - VPL-VW270ES; VPL-VW570ES; VPL-VW870ES
fotografia
BenQ W1700 zdobył prestiżowy europejski tytuł: EISA – najlepszy zakup w kategorii projektor 2018-2019
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.069)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |