Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów

Optoma rozszerzyła swoją ofertę projektorów laserowych DuraCore ProScene stworzonych z myślą o profesjonalnych instalacjach. Producent przedstawia pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów – ZU720T. To urządzenie najwyższej klasy, które oferuje wysoki poziom jasności, precyzję kolorów, niezrównaną elastyczność oraz cichą pracę w kompaktowej i lekkiej obudowie.

Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów

ZU720T oferuje zaawansowane opcje instalacji dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla różnych potrzeb użytkowników i do profesjonalnych zastosowań, m.in. w digital signage, rozrywce, mapowaniu projekcji, w dużych salach konferencyjnych lub wykładowych, w muzeach i do instalacji wieloprojektorowych.
ZU720T jest kompatybilny z rozdzielczością 4K i technologią HDR oraz charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu 1 000 000 do 1. Dzięki temu wyświetlany obraz jest realistyczny, bogaty w detale i o jasnych kolorach. ZU720T posiada wbudowaną opcję dostosowywania kolorów oraz korekcję czterech rogów obrazu, a także tryb 360 stopni i portretowy. Zapewnia to wyjątkową wszechstronność urządzenia i pozwala na przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. Stała, telecentryczna konstrukcja obiektywu z całkowicie elektrycznie sterowanym mechanizmem zmiany ogniskowej i 1,8-krotnym ręcznym zoomem i focusem zapewnia elastyczność w zakresie wymiennych obiektywów w przystępnej cenie. Ponadto, ZU720T wyposażono w zintegrowany odtwarzacz multimedialny, który przekształca projektor w wszechstronne urządzenie nowej generacji z nowoczesnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

ZU720T został zaprojektowany w oparciu o technologię DuraCore i jest wyposażony w szczelnie chroniony przed pyłem silnik optyczny z certyfikatem IP5X. Umożliwia to pracę 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i prawdziwie bezobsługową projekcję do 30 000 godzin w trybie Eco.

Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów

Nowy projektor Optoma jest przeznaczony do wielu zastosowań komercyjnych i inżynieryjnych. Dalekosiężny rzut ZU720T uatrakcyjni ścieżki edukacyjne w muzeach oraz sprawi, że projekcje w salach wykładowych, audytoriach i innych dużych obiektach będą jeszcze bardziej interesujące. Rzut na średniej odległości w salach konferencyjnych lub krótkiej w przypadku digital signage również pozytywnie wpłynie na jakość prezentowanych treści.

- ZU720T to pierwszy na świecie kompaktowy projektor laserowy WUXGA ze stałą optyką o jasności 7500 lumenów. Definiuje on nowy standard dla profesjonalnych i biznesowych rozwiązań projekcyjnych. Jego wysoką jasnością, kompaktową konstrukcją, cichą pracą i ogromna elastycznością znacznie przewyższa inne dostępne na rynku produkty pod względem wydajności i ceny - komentuje James Fursse, Technical Product Manager w Optoma Europe. - Został on zaprojektowany, aby spełnić wymagania wydajnościowe niemal każdego profesjonalnego ustawienia. ZU720T jest wyposażony w szereg funkcji niezbędnych do sprostania wszelkim wyzwaniom instalacyjnym, w tym kompatybilność z 4K i HDR, wygładzanie i miksowanie krawędzi, 1,8-krotny zoom oraz w pełni elektryczne sterowanie soczewką. Dodatkowo, projektor posiada wejście HDBaseT™, aby uprościć wymagania dotyczące okablowania oraz zmniejszyć złożoność instalacji co pozwoli zaoszczędzić czas i zredukować koszty.

Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów

Projektor Optoma ZU720T został zaprojektowany z myślą o bezobsługowej, ciągłej, 24-godzinnej pracy. To prawdziwe rozwiązanie typu „zamontuj i zapomnij”.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 29-09-2020
 
godzina dodania: 09:00
 
odsłon: 398
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
BenQ TK810 – domowy „smart” projektor 4K HDR z bezprzewodowym streamingiem
fotografia
BenQ GV1: mały i lekki bezprzewodowy projektor Wi-Fi z USB-C i trybem głośnika Bluetooth
fotografia
IFA 2018: trzy nowe projektory Sony 4K HDR - VPL-VW270ES; VPL-VW570ES; VPL-VW870ES
Zdjęcie miesiąca
Czerwiec 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Jan Ulicki
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.091) / 0.078

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |