Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego

Ogromy i skalowalny ekran oraz rozwiązania mobilne to większa elastyczność i lepsza widoczność obrazu - wszystko to jest szczególnie istotne w przypadku obecnej potrzeby zachowania dużych odległości między uczestnikami spotkań.

Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego

Premierowe modele Epson, czyli EB-E20, EB-X49, EB-W49, EB-982W, EB-992F i EB-FH52, są to przystępne cenowo projektory biznesowe i edukacyjne, które oferują jasny, skalowalny nawet do 350 cali obraz, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w miejscu pracy i pomogą w zachowaniu dystansu społecznego.

Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego"Powrót do biur i szkół niesie ze sobą wiele wyzwań, związanych między innymi z zachowaniem odpowiednich odległości. W przeciwieństwie do monitorów, nasze nowe urządzenia do projekcji oferują elastyczność i możliwość skalowania obrazu nawet do przekątnej 350 cali, przez co łatwo można je dopasować do każdego pomieszczenia i wielkości grupy, zapewniając wszystkim uczestnikom (nawet tym zajmującym miejsca z tyłu sali lekcyjnej czy konferencyjnej) dobrze widoczny oraz wyraźny obraz" - mówi Andrzej Bieniek, Business Account Manager w Epson.


Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego


Projektory wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, które sprawiają, że wyświetlanie prezentacji jest jeszcze bardziej bezproblemowe oraz efektowne. Na uwagę zasługują m.in. wbudowane głośniki, większy zakres jasności (aż do 4200 lumenów), wejście HD (do rozdzielczości Full HD 1080p), czy zapewniana przez technologię 3LCD niezarównana jakość obrazu z nawet trzykrotnie wyższą jasność kolorów.[1]


[1] Natężenie Światła Barwnego (CLO) przy maksymalnej wartości jasności, wg pomiarów w zewnętrznym laboratorium, zgodnie z IDMS 15.4. CLO może się różnić, w zależności od warunków użytkowania. Porównanie najlepiej sprzedających się projektorów Epson 3LCD z najlepiej sprzedającymi się projektorami 1-chip DLP na podst. danych sprzedażowych NPD za okres maj 2017 - kwiecień 2018.

Projektory Epson jednym ze sposobów na zachowanie dystansu społecznego


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 30-10-2020
 
godzina dodania: 09:31
 
odsłon: 542
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów
fotografia
BenQ TK810 – domowy „smart” projektor 4K HDR z bezprzewodowym streamingiem
fotografia
BenQ GV1: mały i lekki bezprzewodowy projektor Wi-Fi z USB-C i trybem głośnika Bluetooth
Zdjęcie miesiąca
Sierpień 2022
zdjęcie miesiąca
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2022. (0.101) / 0.087

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |