Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Marcin Tyszka i sesja okładkowa do magazynu mody wykonana smartfonem

12 kwietnia 2019 r. – Ceniony fotograf Marcin Tyszka, obiektywy smartfona Huawei P30 Pro i pierwsza w Polsce sesja okładkowa do magazynu mody wykonana tym właśnie telefonem! To pierwszy efekt współpracy Tyszki z Huawei, po tym jak 11 kwietnia oficjalnie dołączył do grupy influencerów związanych z marką. Sesja z udziałem modelki Karoliny Pisarek została wykonana dla miesięcznika Glamour i uświetniła urodzinową okładkę magazynu.

Sesja okładkowa w magazynie mody wykonana smartfonem, autorstwa Marcina Tyszki

- Na pewnym etapie pracy zawodowej coraz trudniej o zaskoczenie. A tutaj do zaskoczenia doszło - gdy wziąłem do ręki smartfon Huawei P30 Pro i po raz pierwszy w swojej karierze podjąłem się wykonania profesonalnej sesji zdjęciowej telefonem. Dzisiaj każdy z nas ma w kieszeni telefon, możemy szybko i łatwo robić nim zdjęcia. Nie jest to jednak powszechne narzędzie w rękach fotografów modowych. Razem z Huawei udowadniamy teraz, że korzystając ze smartfona można z powodzeniem wykonać profesjonalne, piękne zdjęcia, które mają tak wysoką jakość, że można je wykorzystać do wielkoformatowego druku w profesjonalnej kampanii reklamowej - powiedział Marcin Tyszka.

Modelka Karolina Pisarek, członkini Team Huawei i gwiazda okładki majowego numeru Glamour, opowiada w wywiadzie o swojej karierze i pasjach. Do zdjęć pozuje w dżinsowych stylizacjach Mai Naskrętskiej, a w sekcji „Kulisy okładki” można zobaczyć zdjęcia z backstage’u sesji, na których widać Marcina Tyszkę przy pracy, robiącego zdjęcia Karolinie smartfonem Huawei zamiast tradycyjnym aparatem fotograficznym. Majowy numer to było wydanie wyjątkowe z racji 16. urodzin polskiej edycji magazynu.

Sesja okładkowa w magazynie mody wykonana smartfonem, autorstwa Marcina Tyszki

- To jest piękna sesja, nowoczesna i lekka. Marcin Tyszka uchwycił piękno Karoliny Pisarek, a nasz telefon zdał egazamin w tym niecodziennym zadaniu, jakim było wykonanie profesjonalnych zdjęć do magazynu mody. Uznanie dla fotograficznych możliwości P30 Pro ze strony tak cenionego fotografa to najlepsze uwiarygodnienie jakości naszego produktu - powiedziała Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei Consumer Business Group Polska.

Marcin Tyszka to ceniony na świecie fotograf specjalizujący się w wyjątkowych sesjach modowych. Przed jego obiektywem pozowały największe gwiazdy świata mody, takie jak Naomi Campbell, Milla Jovovich oraz Eva Herzigova. Podczas polskiej premiery serii Huawei P30, Tyszka oficjalnie dołączył do Team Huawei, grupy influncerów związanych z marką. Podczas uroczystej prezentacji, w drużynie powitał go kapitan Teamu i ambasador marki Robert Lewandowski.

Sesja okładkowa w magazynie mody wykonana smartfonem, autorstwa Marcina Tyszki


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 12-01-2021
 
godzina dodania: 09:00
 
odsłon: 1150
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

21-01-2021 12:43
ŚWIETNY FOTOGRAF A MODELKA SUPER
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
OM Digital Solutions Corporation rozpoczął działalność, czyli Olympus wraca do gry
fotografia
Dwóch fotografów z Polski dołącza do grona ponad 100 Ambasadorów Canona w regionie EMEA
fotografia
Foto-Kurier 11/2020 w najlepszych salonach prasowych i w naszym e-kiosku - przejrzyj wydanie on-line
Zdjęcie miesiąca
Marzec 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Wiesław Jucha
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.085)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |