Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Aplikacja Apple TV w telewizorach Sony

Firma Sony Europe poinformowała, że użytkownicy wybranych modeli telewizorów smart Sony mogą obecnie korzystać z serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV, nowych i popularnych filmów oraz spersonalizowanych, starannie dobranych rekomendacji. Aplikacja Apple TV zadebiutuje w Europie w telewizorach Sony XH90 poprzez aktualizację oprogramowania.

Aplikacja Apple TV w telewizorach Sony

Apple TV łączy w sobie wszystkie możliwości oglądania materiałów wideo. Zapewnia dostęp do Apple TV+: nowego, działającego w modelu subskrypcyjnym serwisu z filmami i programami dokumentalnymi najwybitniejszych twórców, z ofertą obejmującą między innymi „The Morning Show”, „See”, „W obronie syna”, „Ted Lasso”, „Misja Greyhound”, „The Banker”, „Boys State” czy „Beastie Boys Story”. Użytkownicy aplikacji mogą również subskrybować kanały Apple TV i oglądać je na życzenie i bez reklam. Dzięki funkcji chmury rodzinnej subskrybowane kanały Apple TV są dostępne dla sześciu członków rodziny logujących się ze swoich kont Apple ID.

Telewizory smart firmy Sony zapewniają widzom łatwy dostęp do wielu treści i usług. Są oparte na najlepszych w swojej klasie procesorach X1, które w połączeniu z wyświetlaczami TRILUMINOS™ Display i intensywnym, bogatym dźwiękiem pozwalają doświadczać filmów i programów tak, jak wyobrażali to sobie ich twórcy. Użytkownicy aplikacji Apple TV w telewizorach smart firmy Sony mogą kupować i wypożyczać tytuły z oferty ponad 100 000 filmów i programów telewizyjnych, w tym również w jakości 4K HDR i z dźwiękiem Dolby Atmos. Aplikacja przekazuje także spersonalizowane, starannie dobrane rekomendacje kolejnych tytułów i zapewnia dostęp do całej biblioteki materiałów wideo kupionych w firmie Apple. Wybrane telewizory Sony są ponadto zgodne z technologiami AirPlay 2 i HomeKit[2]. Pierwsza z nich pozwala z łatwością wyświetlać na telewizorze smart filmy i inne materiały z iPhone’a, iPada lub Maca. Druga służy do wygodnego i bezpiecznego sterowania telewizorem smart Sony przy użyciu aplikacji Home lub asystenta Siri w urządzeniach firmy Apple.

[2] Wymagany jest system iOS 12.2 lub nowszy / macOS 10.14.4 lub nowszy. Wymagane jest konto Apple ID. Pewne materiały mogą być dostępne po wykupieniu subskrypcji. Wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania wprowadzająca AirPlay, która zostanie udostępniona zimą 2020 r.

Subskrypcję serwisu Apple TV+ można wykupić w aplikacji Apple TV w telewizorze smart Sony, iPhonie, iPadzie, urządzeniu Apple TV, iPodzie touch, Macu i na innych platformach, w tym tv.apple.com, w cenie 4,99 euro / 4,99 funta miesięcznie. Przez ograniczony czas nabywcy nowych iPhone’ów, iPadów, urządzeń Apple TV, iPodów touch i Maców otrzymują bezpłatnie roczny dostęp do Apple TV+.[3]


[3] Jedna subskrypcja na grupę w chmurze rodzinnej. Plan odnawia się automatycznie do czasu anulowania. Obowiązują ograniczenia i inne postanowienia. Dalsze informacje podano na apple.com/promo


Do końca roku aplikacja Apple TV zostanie wprowadzona w wybranych telewizorach Sony z 2018 r. i większości modeli Sony z 2019 i 2020 r.

[Informacja prasowa]
 
data dodania: 19-10-2020
 
godzina dodania: 09:12
 
odsłon: 462
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
TCL Europe wprowadza na rynek telewizory serii C - lepsza jakość obrazu w rozsądniejszej cenie
fotografia
TEST EPSON SC-P700 - mniejszy, precyzyjniejszy oraz ładniejszy i bardziej funkcjonalny od poprzednika
fotografia
Panasonic aktualizacja oprogramowania dla aparatów LUMIX S1H, S1, S1R, S5 oraz BGH1
fotografia
Nikon wprowadza nowy program do przeglądania oraz edytowania zdjęć i filmów
fotografia
Procesory AMD Ryzen serii 4000 - wydajniejsza i efektywniejsza obróbka plików graficznych
fotografia
Robimy więcej zdjęć, potrzebujemy dysków o większych pojemnościach - rynek SSD w Polsce
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.076)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |