testowe Kompaktowa, bezprzewodowa drukarka fotograficzna Epson XP-15000![]() Zaawansowane technicznie urządzenia nie muszą zajmować wiele miejsca. Nowa, bezprzewodowa drukarka fotograficzna firmy Epson, XP-15000, pozwala uzyskać najwyższej jakości zdjęcia w formacie A3+ pomimo wyjątkowo kompaktowej konstrukcji. Oprócz tego jest też wyjątkowo stylowa i świetnie prezentuje się z każdej strony.
![]()
„Drukarka XP-15000 zachwyca niewielkimi rozmiarami i stylowym wyglądem, lecz przede wszystkim pozwala uzyskać naprawdę dobre odbitki w formacie A3+. Jest tak mała, że można by ją pomylić z modelem A4. Niezależnie od tego, czy drukujesz w kolorze, czy w czerni i bieli, nowy zestaw sześciu atramentów Claria Photo HD sprawi, że oba typy wydruków będą wyglądać świetnie. W zestawie znajduje się bowiem teraz również kolor szary i czerwony” — komentuje Krzysztof Bury, Consumer Account Manager.
![]()
Entuzjaści fotografii i profesjonaliści z pewnością docenią wysoki poziom jakości wydruków, który uzyskano dzięki zastosowaniu nowego zestawu atramentów. Dodatkowy szary atrament pozwala uzyskać świetne czarno-białe fotografie o płynnych przejściach między światłem a cieniami. Z kolei dodany czerwony tusz znacząco poszerza przestrzeń kolorów, dzięki czemu można uzyskać bardziej realistyczne, żywsze barwy. Atramenty są niezwykle trwałe — zdjęcia wydrukowane przy ich użyciu przetrwają w albumie fotograficznym aż 300 lat (1) .
![]()
Drukarka XP-15000 umożliwia kreatywność bez wychodzenia z domu bowiem drukuje ona w formacie do A3+ na różnego rodzaju nośnikach, w tym na grubszym papierze, kartach oraz płytach CD i DVD. Urządzenie ma przy tym wiele praktycznych funkcji, m.in. panel LCD o przekątnej 6,1 cm, który ułatwia nawigację, tacę wyjściową z silnikiem czy funkcję samoczynnego uruchamiania. Jest także szybkie i proste w użyciu do codziennego druku dokumentów, oferując duże szybkości druku oraz automatyczny druk dwustronny A4.
![]()
data dodania: 09-03-2018
godzina dodania: 15:14
odsłon: 4089 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... ![]() Foto-Kurier 10/2025 wysłany do prenumeratorów, dostępny w salonach prasowych i on-line Foto-Kurier 10/2025 wysłano (14.10) do prenumeratorów, od dzisiaj jest w najlepszych salonach prasowych, a w e-kiosku od 12.10. Okładkę ozdobiło zdjęcie Jana Jaskuły, laureata lipcowego konkursu Najlepsze z Najlepszych. Szczęśliwą siódemkę publikujemy w środku wydania. Zainspiruj się świetnymi zdjęciami, w tym laureatów Grand Press Photo 2025 i zapoznaj się z testami najnowszego sprzętu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |