testowe Szerokkątny Zeiss do FF z autofocusem
Zeiss powiększa serię pełnoklatkowych obiektywów dedykowanych do aparatów Sony z mocowaniem E. Jest to stałoogniskowy, szerokkątny Zeiss Batis 18 mm f/2,8 (kąt widzenia wynosi 99°).
![]()
Wyposażony jest w innowacyjny wyświetlacz OLED, który pokazuje odległość ustawiania ostrości oraz jej głębię w zależności od matrycy używanego aparatu. Układ optyczny obiektywu bazuje na konstrukcji Distagona, składa się z 11 elementów rozmieszczonych w 10 grupach. Wśród nich są 4 soczewki asferyczne, a pozostałe siedem jest wykonanych ze specjalnych gatunków szkła, cokolwiek to oznacza.
![]()
data dodania: 27-04-2016
godzina dodania: 10:22
odsłon: 2710 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Następca Noct-Nikkora
![]() NAJLEPSZE z NAJLEPSZYCH - październik 2025 - prezentujemy najlepsze zdjęcia z naszego serwisu Wgraj zdjęcie do serwisu foto-kurier.pl i bądź aktywny, a być może już wkrótce jedno z nich, jak to Patryka George'a, lub cała seria znajdzie się w papierowej wersji Foto-Kuriera - jako jedno z najlepszych wgranych do serwisu w danym miesiącu. Sprawdź kto wygrał w październiku i dołącz do wybranych. ![]() Kalendarz Foto-Kuriera 2026 do bezpłatnego pobrania Kalendarz Foto-Kuriera 2026 ze zdjęciami uczestników Ligi Foto-Kuriera 2025 właśnie ujrzał światło dzienne. Plik produkcyjny w formacie pdf, z kalendarzem do wydruku, można pobrać bezpłatnie z naszej strony. Kalendarz w limitowanej liczbie egzemplarzy jest też przez nas drukowany. ![]() Test ultrazoomu Panasonic Lumix S 100-500 mm f/5-7,1 O.I.S. 24 września 2025 r. Panasonic zaprezentował pierwszy ultratelezoom w serii LUMIX S obejmujący ogniskową do 500 mm, który współpracuje z telekonwerterami, co umożliwia uzyskanie ogniskowej do 1000 mm. Obiektyw, według zapewnień producenta, charakteryzuje się wysoką... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||