testowe M.Zuiko Digital ED 300 mm f/4 IS PRO
Dużym pozytywnym zaskoczeniem w tym roku dla wszystkich był powrót firmy Olympus na targi w Łodzi.
![]()
Firma na swoim oryginalnym stoisku, oprócz cieszącej się bardzo dużym powodzeniem oferty serwisowej, prezentowała najnowszy długoogniskowy obiektyw M.Zuiko Digital ED 300 mm 1:4.0 IS PRO.
![]()
Ta profesjonalna stałka o wyjątkowo małej wadze i kompaktowych wymiarach wyposażona została w system stabilizacji obrazu synchronizowany z 5-osiową stabilizacją matrycy, zapewniającą kompensację drgań odpowiadającą 6 EV.
data dodania: 24-05-2016
godzina dodania: 09:18
odsłon: 3263 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Następca Noct-Nikkora
![]() Foto-Kurier 5/26 wysłany (28.05) do prenumeratorów, dostępny w e-kiosku i w salonach prasowych Foto-Kurier 5/26 został wysłany do prenumeratorów (28 maja). Jest dostępny w e-kiosku, niecierpliwych zapraszamy do klikania. Wydanie jest już w tajnych salonach Kolportera, salonach inMEDIO, Relay, w EMPIKach i jest już również w salonach Fotoformy w Warszawie i Foto-Plusa w Krakowie i Katowicach. Niektórzy mieli szczęście i już wydanie dostali. Szukających rozkoszy czytania podczas czerwcowego leniuchowania zapraszamy do klikania w naszym e-kiosku. ![]() Panasonic Lumix TZ300 24 marca 2026 r. Panasonic przedstawił kompakt LUMIX TZ300 –zaprojektowany z myślą o podróżnikach i codziennych twórcach, którzy oczekują wyjątkowej jakości obrazu w poręcznej formie. ![]() TTArtisan 11 mm f/2,8 Fisheye teraz w srebrnej wersji kolorystycznej TTArtisan prezentuje nową odsłonę swojego popularnego obiektywu TTArtisan 11 mm f/2,8 Fisheye. Konstrukcja dostępna dotychczas w klasycznej czerni pojawia się teraz w srebrnym wariancie, nadającym jej bardziej surowy, techniczny charakter. Co istotne: specyfikacja oraz cena... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||