Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

instax mini 11

instax mini 11 to kolejna odsłona aparatu do fotografii natychmiastowej. Jest to stylowa kontynuacja, która ma m.in. tryb automatycznej ekspozycji, tryb selfie i umożliwia błyskawiczne drukowanie zdjęcia wprost z urządzenia.

instax mini 11

Jednocześnie zostały zaprezentowane nowe filmy instax: format mini „BŁĘKITNY MARMUR” i kwadratowy „BIAŁY MARMUR”. Oba mają na ramkach marmurowe wzory, ozdobione błyszczącymi akcentami w kolorach złotym i srebrnym. To prosty sposób, by z codziennych fotografii tworzyć w pamiątki o szczególnej wartości.

instax mini 11


Serię aparatów natychmiastowych „instax” wprowadzono na rynek w 1998 r. Dzisiaj to już szeroka gama modeli, które odpowiadają na potrzeby użytkowników w ponad 100 krajach na całym świecie, m.in. w Japonii, Europie, obu Amerykach, w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Seria zyskała popularność szczególnie wśród młodych osób, które swoje zdjęcia uwielbiają drukować od razu, na miejscu. Wspólne fotografowanie i dzielenie się odbitką to ich sposób na pogłębianie przyjaźni - instax traktowany jest przez wielu ludzi jako narzędzie do współtworzenia autentycznej komunikacji. W Japonii, po ponad 20 latach od premiery, wciąż jest pieszczotliwie nazywany „Cheki”.

instax mini 11


Nowy mini 11 to pierwszy model z funkcją „automatycznej ekspozycji”(autoekspozycji). Po naciśnięciu spustu migawki, aparat automatycznie wykrywa poziom światła otoczenia i optymalizuje pod jego kątem czas otwarcia migawki i energię błysku. Umożliwia dzięki temu robienie zdjęć optymalnie eksponowanych zarówno na główny obiekt, jak i na tło. Efekty są widoczne w różnych sytuacjach - w jasny, słoneczny dzień na zewnątrz, czy w ciemnym wnętrzu, np. w restauracji lub na imprezie.

instax mini 11


Fotografowanie aparatem instax jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Kolejną nowością jest nowy tryb Selfie, idealny do robienia selfie i zdjęć z bliska. Można go łatwo aktywować, wysuwając po włączeniu aparatu przednią krawędź obiektywu.

instax mini 11

Korpus aparatu zaprojektowano od nowa, by zapewnić optymalną poręczność i piękny design. Jest cieńszy i lżejszy od poprzedniego modelu. Ma przy tym zaokrągloną obudowę, która idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni użytkownika, ułatwiając obsługę. Modny wygląd aparatu to efekt zastosowania wokół obiektywu innego materiału niż w reszcie korpusu. Na tylnym panelu wygrawerowane jest logo marki „instax”.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 26-03-2020
 
godzina dodania: 09:26
 
odsłon: 1406
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Pakiet Sony SDK Camera Remote rozwijający ekosystem rozwiązań związanych z fotografią
fotografia
Flagowy Canon EOS R5 z możliwością filmowania w 8K i RF 24-105 mm f/4-7,1 IS STM,
fotografia
TEST: Nikon Z 50, pierwszy bezlusterkowiec Nikona z matrycą APS-C - test z Foto-Kuriera 12/19
Zdjęcie miesiąca
Styczeń 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Wiesław Jucha
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.062)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |