Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Canon PowerShot ZOOM - nowy koncepcyjny aparat z superzoomem

Canon zaprezentował najnowszy, koncepcyjny aparat PowerShot ZOOM – lekki, kieszonkowy, intuicyjny w obsłudze model w formie monokulara z 12-milionową matrycą, stabilizacją obrazu i 3-stopniowym zoomem (100 mm, 400 mm i 800 mm). PowerShot ZOOM to innowacyjna konstrukcja w zakresie projektowania produktu i użyteczności – ten przenośny aparat ze stałoogniskowym obiektywem, obsługuje wideo w jakości Full HD oraz zoom odpowiadający ogniskowym 100 mm i 400 mm (zoom optyczny) oraz 800 mm (zoom cyfrowy).

Canon PowerShot ZOOM - nowy koncepcyjny aparat z superzoomem

PowerShot ZOOM to aparat, który świetnie sprawdzi się w rękach miłośników przyrody - do podglądania z daleka dzikiej natury - oraz podczas rodzinnych wypadów na świeżym powietrzu, gdzie do rejestrowania ulotnych chwil w oddali potrzebny jest duży zoom.

Canon PowerShot ZOOM umożliwia fotografowanie i filmowanie odległych obiektów w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chcesz uwiecznić swoje dziecko zdobywające zwycięską bramkę w ważnym meczu juniorów, czy dostrzegasz w oddali rzadki gatunek ptaka - 3-stopniowy zoom (optyczny i cyfrowy) umożliwia natychmiastowe powiększenie obrazu jednym przyciskiem. Optyczne ogniskowe 100 mm i 400 mm odpowiadają przysłonom, odpowiednio, f/5,6 i f/6,3. A dzięki rozszerzonemu, cyfrowemu powiększeniu do 800 mm zastosowany teleobiektyw staje się idealnym narzędziem do podglądania naprawdę oddalonych obiektów - ptaków czy zwierząt - bez ruszania się z miejsca. Ta nowatorska konstrukcja wraz z obiektywem, waży zaledwie 145 g, zapewniając wyjątkowy - jak na swój rozmiar - poziom zoomu, który umożliwia użytkownikom wykonywanie wysokiej jakości zdjęć i filmów bez konieczności używania ciężkiego i profesjonalnego sprzętu.

Canon PowerShot ZOOM - nowy koncepcyjny aparat z superzoomem

Intuicyjna kontrola
Dzięki kieszonkowej konstrukcji, Canon PowerShot ZOOM jest wyjątkowo łatwym w obsłudze aparatem dla każdego. Na korpusie znajdziemy pięć ergonomicznie umiejscowionych przycisków, które możemy obsłużyć jedną ręką - zarówno przy robieniu zdjęć, jak i nagrywaniu filmów Full HD. Aparat ma także niewielki wyświetlacz, na którym wyświetlane jest proste menu. W pełni automatyczne ustawienia zdjęć i wideo Full HD (1080p) w formacie MP4 oznacza, że aparat może z powodzeniem obsłużyć niemal każdy użytkownik bez większego przygotowania - np. rejestrując niepowtarzalne, rodzinne chwile jak pierwszy dzień w szkole czy niedzielny spacer w ZOO. Inteligentny wizjer elektroniczny (EVF) ma minimalistyczną muszlę, która łatwo dopasowuje się do oka i pozwala użytkownikom zanurzyć się w obrazie wysokiej jakości.

Sercem nowego PowerShot ZOOM jest potężny procesor DIGIC 8, który umożliwia fotografowanie z częstotliwością do 10 kl./s. W połączeniu z 12-megapikselową matrycą, użytkownicy mogą uchwycić szczegóły nawet szybkoporuszających się obiektów, a dodając do tego technologię ciągłego autofocusu (również 1-punktowy AF) z funkcją śledzenia twarzy, możliwości PowerShot ZOOM ogranicza już tylko nasza wyobraźnia.

Canon PowerShot ZOOM - nowy koncepcyjny aparat z superzoomem

PowerShot ZOOM ma zaawansowaną, optyczną stabilizację obrazu, dzięki której zdjęcia i filmy będą nieporuszone i ostre. Dodatkowo aparat umożliwia obserwowanie bardzo odległych obiektów, stabilizując obraz w podglądzie na żywo - co sprawdzi się szczególnie w przypadku oglądania długich wydarzeń z daleka (np. podczas zmagań na dużych arenach sportowych).

Ten lekki aparat ma również imponującą żywotność baterii i może być w pełni naładowany z urządzeń zgodnych z USB Type-C USB-PD w mniej niż dwie godziny, będąc elastycznym rozwiązaniem w terenie i podczas dłuższych wypraw.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 15-10-2020
 
godzina dodania: 09:05
 
odsłon: 734
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Mavic Air 2 - „najmądrzejszy”, najbezpieczniejszy i najłatwiejszy do latania dron konsumencki
fotografia
Nikon Z 6II i Nikon Z 7II w naszych rękach, czyli nowe wersje starszych braci [WIDEO]
fotografia
Nikon Z 9 - wyścig zbrojeń trwa, czy to prawda czy też nie, któż to wie :)
fotografia
Nikon F6, ostatni Mohikanin, czyli o tym jak Nikon zaprzestaje produkcji niektórych aparatów
fotografia
Sigma fp - najmniejszy i najlżejszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec w porównywarce
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.083)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |