testowe Samyang AF 35 mm f/1,8 FE - CashBack
Samyang AF 35 mm f/1,8 FE jest przeznaczony do pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony i doskonale sprawdzi się w codziennej fotografii, fotografii kulinarnej, krajobrazach miejskich, plenerach, itd.
![]()
Obiektyw ma cichy i precyzyjny system AF, a to za sprawą opracowanego na nowo liniowego silnika Linear STM. Układ optyczny Samyanga AF 35 mm f/1,8 FE składa się z 10 elementów rozmieszczonych w 8 grupach. Wśród nich są dwie soczewki asferyczne i dwie hybrydowe soczewki asferyczne, które ograniczają powstawanie aberracji sferycznej i zniekształceń. Wewnątrz jest 9-listkowa przysłona. Obiektyw waży jedynie 210 g (bez dekielka i osłony obiektywu), a jego wymiary to 65 × 63,5 mm. Ma uszczelnioną obudowę, dzięki temu można go używać w trudnych warunkach atmosferycznych.
![]()
Z boku obiektywu znajduje się przełącznik indywidualnego trybu, do którego użytkownik może przypisać różne funkcje. Można je łatwo zmieniać lub dodawać nowe za pomocą stacji dokującej Samyang Lens Station. Samyang AF 35 mm f/1,8 FE jest dostępny od pierwszej połowy października 2020 roku, sugerowana cena detaliczna wynosi 1590 zł. Obiektyw objęty jest akcją CashBack.
Obiektyw jest w ofercie firmy Focus Nordic
(ARW)
data dodania: 09-11-2020
godzina dodania: 09:09
odsłon: 457 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
TAMRON 11-20 mm f/2,8 Di III-A RXD, pierwszy na świecie szerokokątny zoom o jasności f/2,8 z mocowaniem Sony E
![]() Autoportret świąteczny od kuchni - PRO STUFF i Łukasz Pietrzak - przerwa wakacyjna do 15 stycznia Wraz z Foto-Kurierem 12/25 rozpoczynamy kolejny cykl porad fotograficznych pt. "Kulisy jednego zdjęcia" przygotowany wraz z firmą PRO STUFF. Tym razem będzie to autoportret świąteczny od kuchni w wykonaniu Łukasza Pietrzaka, który wraz z nami i marką PRO STUFF życzy Państwu zdrowych, spokojnych, rodzinnych i zawsze ostrych w kadrze Świąt Bożego Narodzenia oraz samych udanych kadrów w 2026 r. Przy okazji informujemy, że w tym roku przerwa Świąteczna w Foto-Kurierze zakończy się 15 stycznia 2026 r. Wszelkie zamówienia będziemy realizować sukcesywnie. Dziękujemy za cierpliwość. DO SIEGO ROKU. ![]() Wydanie specjalne Foto-Kuriera 2/25 Aparaty - dostępne on-line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 2/25 (numer 43) poświęcone aparatom dostępne jest on-line. Od 23 grudnia powinno być obecne w salonach prasowych, do niektórych zostało już wysłane, ale póki co króluje poprzednie, nadal dostępne w naszym e-kiosku. Można je też zamówić bezpośrednio w redakcji (redakcja pokrywa koszt wysyłki w Polsce - realizacja po 15 stycznia), a także na stronie fotoforma.pl oraz w salonach Fotoforma w Warszawie i Foto-Plus w Krakowie (po 15 stycznia). ![]() Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych i on-line Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych (Fotoforma i Foto-Plus) oraz on-line w naszym e-kiosku. Zachęcamy do przejrzenia i zainspirowania się zdjęciami i pozostałymi tekstami. Polecamy też nowy dział "Kulisy jednej fotografii", w którym spotkają się państwo z historią powstania świątecznego autoportretu Łukasza Pietrzaka. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||