Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Nowe projektory od Epsona

Epson przedstawił ofertę nowych, wszechstronnych, przystępnych cenowo i łatwych w obsłudze projektorów, dzięki którym poczujemy się w domu, jak na sali kinowej. To idealne rozwiązanie dla rodziny poszukującej alternatywy dla tradycyjnego telewizora. Linia obejmuje modele: EB-W06, EB-FH06, EB-W51, EH-TW740, EH-TW750, EH-TW5700 i EH-TW5820.

Nowe projektory od Epsona

„W obecnej sytuacji spędzamy więcej czasu w domach, a możliwości rozrywki poza nim są ograniczone - dlatego coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że projektor to idealne rozwiązanie, zapewniające wrażenia zbliżone do tych z sali kinowej. Poza oglądaniem filmów, można go wykorzystać także do zorganizowania turnieju gier wideo w gronie rodziny i przyjaciół. Wrażenia z rozgrywek na wielkim ekranie przenoszą emocje na inny, poziom. Także zdalna praca z domu z użyciem wielkiego ekranu będzie znacznie bardziej efektywna” - powiedział Jakub Łapiński, Account Manager VI w Epson.

Wielkoekranowe kino domowe

Modele EB-W06, EB-FH06 i EB-W51 doskonale uzupełnią domowe biuro, natomiast EH-TW740 i EH-TW750 to idealny wybór dla kinomanów, graczy i miłośników innych form rozrywki. Wszystkie projektory oferują rozdzielczość na poziomie WXGA lub wyższym. Modele EB-FH06, EH-TW740 i EH-TW750 wyświetlają obraz Full HD 1080p, a ich przekątna obrazu wynosi 320".

Imponującej wielkości obrazu towarzyszy równie wysoka jakość - dzięki zastosowaniu technologii 3LCD obrazy są ostre i nawet trzykrotnie jaśniejsze niż w konkurencyjnych produktach1. Nawet w stosunkowo jasnych pomieszczeniach wyświetlany obraz jest wyraźny, kolory są żywe i jasne. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu technologii 3LCD, która wytwarza światło białe i barwne na tym samym poziomie - we wspomnianych modelach jest to od 3300 do 4000 lumenów. Obraz jest dobrze wyważony, wysoki współczynnik kontrastu zapewnia wierne odwzorowanie cieni i głębokiej czerni.

Całą linie cechuje kilka wyróżniających ją zalet: wszystkie modele wyposażone są w lampy o przedłużonej żywotności (6600 godzin pracy w trybie standardowym/12000 godzin w trybie eco), dzięki czemu mogą działać nawet do 18 lat.2. Posiadają funkcję automatycznej korekcji geometrii obrazu (keystone w poziomie i pionie), więc można je ustawić w dowolnym miejscu i szybko przygotować do pracy. Dzięki bezpłatnej aplikacji Epson iProjection dostępnej na urządzenia iOS, Android oraz laptopy z systemem Windows i Chrome można wyświetlać treści wprost z urządzeń mobilnych, a funkcja dzielenia ekranu pozwala wyświetlać jednocześnie obrazy z dwóch różnych źródeł . Wbudowane głośniki o mocy 2 W i co najmniej 1 port HDMI do obsługi cyfrowych treści audio i video (modele EB-FH06 i EH-TW750 mają dodatkowe wejścia) pozwolą łatwo i wygodnie podłączyć odtwarzacz Blu-ray, konsolę do gier, urządzenia do streaming i inne.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 12-10-2020
 
godzina dodania: 09:05
 
odsłon: 574
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Optoma ZU720T - kompaktowy projektor laserowy ze stałą o jasności 7500 lumenów
fotografia
BenQ TK810 – domowy „smart” projektor 4K HDR z bezprzewodowym streamingiem
fotografia
BenQ GV1: mały i lekki bezprzewodowy projektor Wi-Fi z USB-C i trybem głośnika Bluetooth
Zdjęcie miesiąca
Sierpień 2022
zdjęcie miesiąca
© fot. Adam Kot
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2022. (0.110) / 0.096

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |