testowe Projektor z serii XEED
Canon Europe zaprezentował najnowszy model projektora instalacyjnego z serii XEED - WUX6010. Projektor obsługuje nowy standard łączności HDBaseT umożliwiający transmisję mediów HD, dźwięku i sygnałów kontrolnych na dużą odległość przy użyciu jednego kabla LAN. Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.
![]()
XEED WUX6010 został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników końcowych i integratorów. Oferuje rozbudowane opcje łączności, wysoką jasność i zróżnicowane możliwości w zakresie instalacji. Jest to produkt skierowany do pracy w środowiskach biznesowych, edukacyjnych, czy podczas realizacji pokazów czy wystaw. XEED WUX6010 jest objęty 3-letnią gwarancją Canon na wymianę lampy, która obejmuje całkowite pokrycie kosztów wymiany lampy w okresie 3 lat od momentu zakupu nowego urządzenia. Dodatkowo, produkt ten jest objęty 3-letnią rozszerzoną gwarancją serwisową, w ramach której klient, już następnego dnia, otrzymuje urządzenie zastępcze na czas naprawy serwisowej. XEED WUX6010 będzie dostępny w styczniu 2016 r.
data dodania: 21-12-2015
godzina dodania: 13:00
odsłon: 1978 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Panasonic Lumix S 100-500 mm f/5-7,1 O.I.S. w porównywarce, test w Foto-Kurierze 12/25 Debiutujący 24 września 2025 r. Panasonic Lumix S 100-500 mm f/5-7,1 O.I.S. to pierwszy ultra-teleobiektyw zmiennoogniskowy w serii LUMIX S obejmujący ogniskową do 500 mm. Obiektyw przystosowany jest do współpracy z telekonwerterami Panasonic, co umożliwia wykonywanie zdjęć ultratelezoomem przy ogniskowej do 1000 mm. Obrazy rejestrowane za jego pomocą mają... ![]() Foto-Kurier 11/25 w najlepszych salonach prasowych i on-line - przed zakupem zajrzyj do e-kiosku Foto-Kurier 11/2025 w najlepszych salonach prasowych oraz w e-kiosku. Okładkę ozdobiło zdjęcie wykonane przez Leszka Wygachiewicza, składające się z 2032 zdjęć. A w środku znalazły się testy i opisy najnowszych obiektywów i aparatów oraz inspirujące zdjęcia, a także... ![]() Test Tamrona 28-300 mm f/4-7,1 Di III VC VXD - ostro, blisko, stabilnie, test z Foto-Kuriera 10/24 Tamron 28–300 mm f/4–7,1 Di III VC VXD to wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy o krotności 10,7×, do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, który zadebiutował 1 sierpnia 2024 r. Ma kompaktową konstrukcję o długości zaledwie 126 mm i wadze 610 g oraz wbudowaną stabilizację optyczną VC. Test obiektywu przed wami. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||