testowe IFA 2018 - Epson prezentuje trzy nowe projektory PRO-UHD
Podczas targów IFA 2018 w Berlinie firma Epson premierowo zaprezentował trzy projektory do kina domowego: EH-TW7400, EH-TW9400 i EH-TW9400W. Powstały one z myślą o amatorach kina, którzy ponad wszystko cenią sobie jakość obrazu. Te niedrogie urządzenia oferują szerokie opcje podłączania oraz prostą konfigurację umożliwiającą radość cieszenia się z dużego ekranu oraz rozdzielczości 4K.
![]()
Aby pomóc klientom w lepszym poznaniu niesamowitych funkcji wspierających wyświetlanie obrazu, które są oferowane przez te modele, Epson zgrupował swoje najnowocześniejsze technologie wizualne pod wspólną nazwą PRO-UHD. Zapewniające niesamowitą jakość projektory PRO-UHD oferują wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego na poziomie 1 200 000:1, wykorzystują technologię optymalizacji 4K, 3LCD oraz obsługują standardy Full HD, UHD BD i HDR. Udoskonalone modele EH-TW9400/W, które powstały w oparciu o sukces swoich poprzedników, obsługują wszystkie urządzenia wejściowe 4K.
![]()
Pomimo tego, że technologia jest złożona i precyzyjna, projektory są niezwykle proste do skonfigurowania. Zautomatyzowany, zmotoryzowany układ optyczny projektora obsługuje m.in. optyczny zoom 2,1x, sterowanie ostrością czy przesunięcie obiektywu w zakresie ±96,3% w pionie i ±47,1% w poziomie. Projektory są zaprojektowane do codziennego użytku, a niezwykle długi czas eksploatacji lampy pozwoli oglądać filmy na dużym ekranie każdego dnia nawet przez kolejnych siedem lat [1] bez potrzeby jej wymiany.
1. Przy średniej długości filmu wynoszącej 1 godz. 45 min i ustawieniu lampy w trybie ekonomicznym.
data dodania: 07-09-2018
godzina dodania: 12:42
odsłon: 4924 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
BenQ W1700 zdobył prestiżowy europejski tytuł: EISA – najlepszy zakup w kategorii projektor 2018-2019
Projektory Sony 4K HDR w budżetowej cenie VPL-VW260ES i laserowej jakości, czyli prawie test Sony VPL-VW760ES
![]() Foto-Kurier 5/26 wysłany (28.05) do prenumeratorów, dostępny w e-kiosku i w salonach prasowych Foto-Kurier 5/26 został wysłany do prenumeratorów (28 maja). Jest dostępny w e-kiosku, niecierpliwych zapraszamy do klikania. Wydanie jest już w tajnych salonach Kolportera, salonach inMEDIO, Relay, w EMPIKach i jest już również w salonach Fotoformy w Warszawie i Foto-Plusa w Krakowie i Katowicach. Niektórzy mieli szczęście i już wydanie dostali. Szukających rozkoszy czytania podczas czerwcowego leniuchowania zapraszamy do klikania w naszym e-kiosku. ![]() Panasonic Lumix TZ300 24 marca 2026 r. Panasonic przedstawił kompakt LUMIX TZ300 –zaprojektowany z myślą o podróżnikach i codziennych twórcach, którzy oczekują wyjątkowej jakości obrazu w poręcznej formie. ![]() TTArtisan 11 mm f/2,8 Fisheye teraz w srebrnej wersji kolorystycznej TTArtisan prezentuje nową odsłonę swojego popularnego obiektywu TTArtisan 11 mm f/2,8 Fisheye. Konstrukcja dostępna dotychczas w klasycznej czerni pojawia się teraz w srebrnym wariancie, nadającym jej bardziej surowy, techniczny charakter. Co istotne: specyfikacja oraz cena... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||