Wyniki wyszukiwania dla podświetlonej kategorii
Redakcja Foto-Kuriera poleca
Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć!
W Tyńcu
© fot. Radosław Kościelniak
data dodania: 26-03-2009
Oceń zdjęcie jeśli chcesz zobaczyć jak oceniali je inni.
Aby zagłosować musisz być
zalogowany
Liczba ocenionych zdjęć: 8,
Aby autor zdjęcia mógł oceniać w pełnej skali (od 1 do 6) musi ocenić jeszcze 192 zdjęć.
Redakcja zmieniła status użytkownika
umożliwiając wcześniejsze ocenianie zdjęć w pełnym zakresie.
50 najnowszych zdjęć autora:
Ile w tej fotce komputerowej ingerencji?
26-03-2009 04:04
Szanowny Panie ! już odpowiadam - mianowicie zdjęcie powstało z trzech ujęć (każde z inną wartością ekspozycji: -2, 0, +2 ).Dodatkowo na moim canonie 10-22 założony został filtr szary połówkowy ND4, pragnę dodać że czaiłem się od jakiegoś czasu obok tego obiektu aby uwiecznić właśnie takie światełko (tuż przy całkowitym zachodzie słońca). Tak więc sumując zostały tylko rozjaśnione miejsca bardzo ciemne !
Ps.Rozumiem pana rozgoryczenie ingerencją dostępnej techniki w tą fotografię ale napisałem już kiedyś że na świecie było by bardzo źle gdyby się wszystkim to samo podobało.
PAZDRAWLIAJLIU :)
Dziękuję za wyjaśnienie. Teraz patrzę na tę fotkę zupełnie inaczej. Filtry ND czasami również stosuję, jak i polaryzacyjny. Wymagało to zachodu z Pańskiej strony i jak Pan wspomniał, częstych odwiedzin miejsca, i sporo czasu. Rasowy fotograf! Gratuluję. Pozdrawiam.
Jest czy nie ma to zrobie ze smakiem ,a nie jak niektóre prace na tym portalu które moim zdaniem podpadają pod grafike komuterową dlatego daje 6.
powrót na stronę główną »
LIGA FOTO-KURIERA 2025 - V etap pt. "Poza Miastem" za nami - etap VII - zgłoszenia tylko do 15 września
Poznaj tematy Ligi Foto-Kuriera 2025 - pula nagród przekracza 21 tys. złotych - dołącz w dowolnym momencie
Najlepsze z Najlepszych 2025 - czerwiec 2025 r. - obejrzyj szczęśliwą siódemkę w Foto-Kurierze 8-9/25
Foto-Kurier 8-9/25 wysłany do prenumeratorów - od 29 sierpnia w najlepszych salonach prasowych
Foto-Kurier 8-9/25 dostępny on-line - wkrótce w salonach prasowych
Prezentujemy okładkę Foto-Kuriera - FK 8-9/25 wkrótce on-line
Światowy Dzień Fotografii - 186 lat temu, 19 sierpnia 1839 roku urodziła się fotografia
Canon Solution - CEZAMAT Politechniki Warszawskiej - Tarcza Wschód i najnowsze technologie w służbie ludności
Studio Foto-Borkowscy - 60 lat
Zdjęcie Miesiąca Maj 2025 r. - najlepsze prace są w Foto-Kurierze 6-7/25 - aktualny konkurs tylko do 31 sierpnia
Przerwa wakacyjna w dniach 30.07-10.08 - życzymy udanych zdjęć
Najlepsze z Najlepszych 2025 - maj 2025 r. - obejrzyj szczęśliwą siódemkę w Foto-Kurierze 6-7/25
Zdjęcie Miesiąca Kwiecień 2025 r. - najlepsze prace są w Foto-Kurierze 6-7/25 - aktualny konkurs tylko do 31 lipca
LIGA FOTO-KURIERA 2025 - IV etap pt. "Podświetlone od tyłu" za nami - etap VI "Poza miastem" tylko do 23 lipca
Poza Miastem - Nie tylko na wsi to 6. etap Ligi Foto-Kuriera 2025 - nowy termin - 23 lipca
Pakiet 1/25 - tylko w salonach EMPIK i na empik.com - lista salonów EMPIK z Foto-Kurierem na półkach
Tadeusz Rolke nie żyje (1929-2025) - fotografował jeszcze w wieku 96 lat
Zmiany w wersji mobilnej portalu foto-kurier.pl - m.in. łatwiej i szybciej ocenisz zdjęcia ze smartfonu
World Press Photo of the Year 2025 - zwycięzca i laureaci
Foto-Kurier 6-7/25 wysłany do prenumeratorów - od 26 czerwca w salonach prasowych
Foto-Kurier 6-7/25 dostępny on-line - wkrótce w salonach prasowych
Prezentujemy okładkę Foto-Kuriera - FK 6-7/25 wkrótce on-line
Foto-Kuriera i Lavazza - prenumerata z kawą Lavazza - decyzja należy do Ciebie
Szczęśliwa siódemka w EISA MAESTRO 2025 "Życie ulicy" - zobacz jak głosowali użytkownicy internetu
ZŁota 10. EISA MAESTRO 2025 - zdjęcia pojedyncze - zobacz jak głosowali użytkownicy internetu