testowe YoloBox to koder, switcher, monitor i rejestrator w jednym!
YoloBox to koder, switcher, monitor i rejestrator w jednym zestawie. To przenośne urządzenie do streamingu na żywo z kilku źródeł sygnału wideo, które może transmitować nagranie jednocześnie na trzech platformach.
![]()
Teraz można strumieniowo transmitować spotkanie jednocześnie na portalu YouTube, Facebooku lub za pomocą niestandardowego protokołu RTMP - wystarczy podłączyć aparat.
![]()
YoloBox może przełączać się między pięcioma źródłami sygnału wideo (dwa złącza HDMI, jedno USB, jedna karta SD i jeden strumień pull RTMP) i jednocześnie transmitować je w rozdzielczości Full HD.
![]()
Wszystkie ustawienia łatwo można skonfigurować na 7-calowym ekranie dotykowym, który jednocześnie pełni funkcję monitora. Ekran LCD wyświetla również interfejs sterowania, za pomocą którego możesz przełączać się między źródłami informacji jednym dotknięciem. W menu możesz dodać graficzne elementy, takie jak znaki wodne, podpisy, a nawet tablicę wyników z meczu piłki nożnej. Aby rozpocząć transmisję strumieniową, wystarczy podłączyć się do lokalnej sieci Wi-Fi, złącza Ethernet lub 4G i skonfigurować stream.
data dodania: 15-11-2020
godzina dodania: 09:00
odsłon: 748 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
TEST EPSON SC-P700 - mniejszy, precyzyjniejszy oraz ładniejszy i bardziej funkcjonalny od poprzednika
![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera Obiektywy 1/25 - w najlepszych salonach prasowych i on-line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/25 Obiektywy dostępne jest w najlepszych salonach prasowych i on-line. W środku, oprócz kompendium wiedzy na temat obiektywów, znajduje się aż 111 modeli obiektywów 9 producentów. To jedyna tego typu publikacja na świecie. Przejrzyj ją on-line i ... Zrozum obiektyw i zrób lepsze zdjęcia. ![]() Festiwal FotoForma - 17 października 2025 widziany „oczami” Tamrona 16-30 mm f/2,8 Di III VXD G2 Festiwal FotoForma na PGE Narodowy odbywał się w dniach 16-17 października 2025 r. W drugim dniu festiwalu - 17 października 2025 r. - wykonaliśmy kilka zdjęć „oczami” Tamrona 16-30 mm f/2,8 Di III VXD G2 w połączeniu z Sony A7III. Poczuj klimat imprezy i zobacz co można również zrobić przy pomocy takiego zestawu. ![]() Fujifilm X-T30 III X-T30 III to bezlusterkowy aparat cyfrowy, który kontynuuje popularne wzornictwo swojego poprzednika. Aparat zachowuje kompaktową i lekką konstrukcję oraz klasyczny układ z centralnie umieszczonym wizjerem. Zobacz dane techniczne aparatu oraz zapoznaj się z informacją prasową.
Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||