testowe DxO wypuściło uaktualnienie OpticsPro v10.1![]()
Firma DxO wypuściłą uaktualnie swojego program OpticsPro do wersji 10.1. Program służy do edycji zdjęć i wywoływania RAW-ów. Uaktualnienie wprowadza kilka zmian, m.in. obsługę nowych modeli aparató, w tym Canon EOS 7D Mark II, Canon PowerShot G7 X, kamerę GoPro Hero4 Black Edition, Panasonic Lumix DMC-ZS40 oraz smartfony Apple iPhone 6 i 6 Plus.
![]()
Rozszerzono kompatybilność plików XMP, poprawia współpracę z innymi programami m.in. z Lightroom`em. Usprawniono prędkość wyświetlania efektów, dzięki czemu mają one być szybciej pokazywane. Powiększyła się również baza aparatów i obiektywów, o 424, które wspiera program.
Uaktualniono również pozostałe programy: DxO FilmPack do wersji [M.G.] data dodania: 05-12-2014
godzina dodania: 10:34
odsłon: 1289 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Test Panasonica LUMIX 24-60 mm f/2,8 - jasnego zoomu dla wymagających 13 maja 2025 r. Panasonic zaprezentował nowy obiektyw Panasonic Lumix S 24-60 mm f/2,8 z mocowaniem L-Mount. Ten standardowy zoom ma dużą, stałą jasność w całym zakresie ogniskowych, a jego unikalna, kompaktowa i lekka konstrukcja zwiększa mobilność, czyniąc go idealnym wyborem do fotografii dynamicznej, krajobrazów i architektury. Obiektyw Testujemy z aparatem Panasonic Lumix S1II. ![]() Test LK Samyang Schneider-Kreuznach FE 14-24 mm f/2,8 - jasno, tanio i szeroko LK Samyang Schneider-Kreuznach FE 14-24 mm f/2,8 zadebiutował 22 kwietnia 2025 r. Waży zaledwie 445 g i jest znacznie lżejszy niż jakikolwiek inny pełnoklatkowy szerokokątny obiektyw zmiennoogniskowy na rynku. Połączenie elastyczności Samyanga i wysokiej jakości konstrukcji optycznych firmy Schneider-Kreuznach sprawia, że naszym oczom ukazał się obiektyw o wysokich parametrach optycznych i w rozsądnej cenie. Testujemy go w połączeniu z Sony A7RV i Sony A7III. ![]() Najlepsze z Najlepszych 2025 - czerwiec 2025 r. - obejrzyj szczęśliwą siódemkę w Foto-Kurierze 8-9/25 Wgraj zdjęcie do serwisu foto-kurier.pl i bądź aktywny, a być może już wkrótce jedno z nich lub cała seria znajdzie się w papierowej wersji Foto-Kuriera - jako jedno z najlepszych wgranych do serwisu w danym miesiącu. Sprawdź kto wygrał w czerwcu i dołącz do wybranych. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |