testowe Plecaki Shimoda Action X
Shimoda Action X to nowa seria plecaków od Shimoda Design – producenta zaawansowanych i specjalistycznych produktów dla podróżników i fotografów. Seria Action X skierowana jest do najbardziej ambitnych i wymagających fotografów, filmowców i twórców contentu. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, wytrzymałych materiałów sprawia, że sprawdzą się one w każdym terenie.
![]()
Zostały zaprojektowane z myślą o aktywnych użytkownikach, którzy dużo podróżują ze sprzętem i potrzebują bezpiecznego i komfortowego systemu transportowego.
![]()
Zamiarem projektantów z Shimoda Design było stworzenie takiego plecaka, aby jego obsługa była prosta i intuicyjna, a system transportowy był wygodny i minimalizował zmęczenie. Istotny był również boczny i tylny dostęp do sprzętu, regulowana wysokości pasów, bezpośredni dostęp do żywności, wody i urządzeń mobilnych oraz miejsce na dodatkowe poza sprzętem fotograficznym rzeczy.
![]()
Shimoda Action-X30
Zarówno Action-X30 jak i X50 mają nowy jeszcze łatwiejszy i szerszy system bocznego dostępu do sprzętu.
![]()
data dodania: 17-08-2020
godzina dodania: 09:00
odsłon: 1780 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Canon EOS 30 i EOS 33 - przełomowe lustrzanki Canon EOS 30 i EOS 33 ma precyzyjny, 7-punktowy, oparty na czujniku CMOS system nastawiania ostrości. Canon EOS 30 ma system sterowania ustawieniem ostrości przy pomocy oka, który działa przy pionowym i poziomym układzie aparatu i wykazuje 1,5 razy większą dokładność... ![]() OKIEM EKSPERTÓW ocena zdjęć użytkowników portalu - Foto-Kurier 10/25 Marta Darowska i Tadeusz Koniarz, eksperci nie tylko w dziedzinie fotografii, poddają swojej opinii wybrane zdjęcia użytkowników galerii foto-kurier.pl. Wgrywaj zdjęcia do serwisu jeśli chcesz, żeby nasi eksperci omówili je na łamach Foto-Kuriera. Tym razem swoją uwagę skupili między innymi na zdjęciu, którego autorem jest Dawid Grzeganek, następnym razem może to być seria lub pojedyncze zdjęcie wgrane przez Ciebie. ![]() OLYMPUS Camedia E-10 Olympus wprowadza na rynek cyfrową lustrzankę o symbolu E-10 o rozdzielczości 4 mln pikseli. Aparat ma 1,8-calowy ekran LCD, matrycę 2/3", 4-krotny zoom optyczny o dużej jasności 9-36 mm f/2,0-2,4 (odpowiednik 35-140 mm dla 35 mm). Ma on... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||