testowe instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition![]() W październiku br. FUJIFILM wprowadzi na rynek aparat instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition oraz film instax SQUARE Film Taylor Swift Edition. Szata graficzna obydwu produktów została zaprojektowana przez globalnego partnera instaxa, artystkę Taylor Swift.
![]()
Model instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition wyróżnia się utrzymanym w złotej kolorystyce z nadrukiem w stylu gazetowym, czym nawiązuje do najnowszego, bijącego wszelkie rekordy albumu Taylor Swift zatytułowanego reputation. Metalowy pierścień wokół obiektywu doskonale pasuje do motywu nadruku, nadając całej konstrukcji wyrafinowany wygląd. Na tyle aparatu znalazło się wierne odwzorowanie autografu Taylor Swift. Całość dopełnia oryginalny pasek do aparatu oraz utrzymany w tym samym charakterze film z czarną ramką i autografem artystki.
![]()
data dodania: 23-08-2018
godzina dodania: 12:17
odsłon: 3138 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Foto-Kurier 10/25 dostępny on-line - wkrótce w najlepszych salonach prasowych Foto-Kurier 10/25 jest już dostępny on-line - w naszym e-kiosku. Okładkę wydania ozdobiło zdjęcie Jana Jaskuły, które w pełnej formie prezentujemy w dziale Najlepsze z Najlepszych w środku numeru. W Foto-Kurierze, oprócz nagrodzonych prac na Grand Press Photo 2025, są też testy Nikkora Z 24-70 mm f/2,8 SII oraz Panasonica Lumix S1 II. Jak zwykle jest co poczytać i czym się zainspirować. Nadal zachęcamy do lektury Foto-Kuriera 8-9/25, który jeszcze przez kilka dni będzie królował w salonach prasowych. ![]() Canon EOS R8 - najlżejszy pełnoklatkowy aparat systemu EOS R, czyli więcej niż RP i prawie jak R6 Mark II 8 lutego 2023 r. Canon Europe, w blisko cztery lata po premierze Canona RP (patrz test w FK 5/19, nagroda EISA 2019-2020), zaprezentował Canona EOS R8, pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy, najlżejszy w rodzinie Canon EOS R, który odziedziczył wiele technologicznych rozwiązań po bogato wyposażonym modelu Canon EOS R6 Mark II. W publikowanym teście, tam gdzie to ma sens porównujemy testowany model z Canonem EOS RP i Canonem EOS R6 Mark II. ![]() Olympus C-990 Zoom z matrycą CCD Olympus C-990 Zoom ma matrycę CCD o rozdzielczości 2,1 miliona pikseli. Aparat ma 1,8" ekran LCD, 3-krotny zoom optyczny (dla 35 mm - 35-105 mm) oraz 2,5-krotny cyfrowy. Zapis dokonywany jest na karcie typu SmartMedia. Opisywany kompakt Olympusa może nagrywać 15-sekundowe wideo w rozdzielczości 320 x 240 pikseli oraz... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |