Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Huawei Mate 30 Pro - jeden z najlepszych smartfonów fotograficznych w sprzedaży

Huawei Mate 30 Pro to najnowszy flagowy smartfon marki, wyposażony w najbardziej zaawansowany procesor w historii Huawei – Kirin 990 oraz w innowacyjny aparat główny z czterema obiektywami, który kolejny raz podnosi poziom jakości fotografii mobilnej. Według ekspertów niezależnego, prestiżowego rankingu DxOMark, oceniających jakość fotografii mobilnej, Mate 30 Pro jest jednym z najlepszych smartfonów do fotografii na świecie – obecnie zajmuje drugie miejsce w zestawieniu, zaraz za modelem Huawei Mate 30 Pro w wersji 5G. Od dzisiaj, 8 stycznia, Huawei Mate 30 Pro jest dostępny w stałej sprzedaży, znamy cenę.

Huawei Mate 30 Pro - jeden z najlepszych smartfonów fotograficznych w sprzedaży

Mate 30 Pro jest pierwszym smartfonem Huawei całkowicie opartym o ekosystem Huawei. Ekosystem składa się z warstwy technologicznej (HMS core) oraz zestawu usług Huawei Mobile Services, w skład których wchodzą m.in. Chmura Huawei, Motywy, ID Huawei, Przeglądarka i autorski sklep z aplikacjami AppGallery.

- Mate 30 Pro to telefon wyjątkowy, innowacyjny pod wieloma względami, wyposażony w aparat fotograficzny, który wzbudza zachwyt ekspertów i klientów na całym świecie. Na początku grudnia zaoferowaliśmy go polskim konsumentom w ramach limitowanej oferty, teraz wprowadzamy go do stałej sprzedaży. Regularna dostępność tego flagowca jest dla nas bardzo ważna - jest to nasz pierwszy smartfon oparty na ekosystemie Huawei i zarazem ważny powód, by edukować konsumentów na jego temat. Rozwój ekosystemu jest dla nas projektem priorytetowym, który będzie intensywnie doskonalony i z każdym miesiącem będzie dostarczać użytkownikom nowe, atrakcyjne funkcjonalności i korzyści. To jest droga, którą postanowiliśmy iść i z której już nie zawrócimy - powiedział Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający w Huawei CBG w Polsce.


Huawei Mate 30 Pro - jeden z najlepszych smartfonów fotograficznych w sprzedaży

Smartfon naszpikowany innowacjami
Aparat główny Huawei Mate 30 Pro wyposażony jest w potężny system czterech obiektywów w okrągłym układzie: główny 40 MP, szerokokątny 40 MP, teleobiektyw 8 MP i obiektyw 3D z wykrywaniem głębi. System ten wspierany jest przez technologię SuperSensing Cine Camera, a obiektyw główny i szerokokątny wyposażone zostały w superczuły sensor o wysokiej wartości ISO 512 000, który umożliwia rejestrowanie filmów o rozszerzonym zakresie dynamiki, a także w superzwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę. Obsługuje także filmy poklatkowe 4K Ultra-Wide-Angle, nawet w bardzo słabym świetle.

Teleobiektyw w aparacie głównym Mate 30 Pro, o rozdzielczości 8 MP, to 3-krotny zoom optyczny, 5-krotny zoom hybrydowy i 30-krotny zoom cyfrowy. Teleobiektyw ma również optyczną stabilizację obrazu (OIS).

W Huawei Mate 30 Pro zastosowano innowacyjny ekran, który zakrzywia się pod kątem 88 stopni, dzięki czemu użytkownik ma do dyspozycji powiększony wyświetlacz zapewniający najwyższy komfort odtwarzania multimedialnych treści. Przekątna ekranu Mate 30 Pro wynosi 6,53 cala. Boczne klawisze głośności smartfona zostały zastąpione innowacyjną funkcją dotykową.

Huawei Mate 30 Pro - jeden z najlepszych smartfonów fotograficznych w sprzedaży

Huawei Mate 30 Pro został wyposażony w pojemną baterię 4500 mAh. Użytkownik może bardzo szybko i bezpiecznie naładować telefon, korzystając z dwóch technologii: bezprzewodowej Huawei SuperCharge 27 W i przewodowej Huawei SuperCharge 40 W.

Mate 30 Pro - pierwszy smartfon oparty na ekosystemie Huawei
Huawei Mobile Services to zestaw usług składający się z takich rozwiązań jak Chmura Huawei, Motywy, Asystent czy Przeglądarka. Ważnym elementem Huawei Mobile Services jest autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery. Umożliwia on wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie aplikacji mobilnych działających na systemie operacyjnym Android. AppGallery jest preinstalowana na smartfonach i tabletach Huawei oraz Honor od marca 2018, więc wszystkie telefony, które pojawiły się na polskim rynku w oficjalnym kanale dystrybucji od tego czasu mają już sklep wgrany i dostępny z ekranu startowego.

Ekosystem Huawei opiera się na warstwie technologicznej - HMS core, składającej się z takich rozwiązań jak między innymi ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP, Huawei Adds. Docelowo ekosystem Huawei będzie dostarczał więcej benefitów niż konkurencyjne rozwiązania, z naciskiem na tworzenie wartości dodanej dla klientów.

Budowa ekosystemu Huawei jest naturalną konsekwencją rozwoju biznesu - marka może się pochwalić 530 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie i rosnącym portfolio różnorodnych produktów oraz usług, które są naturalną bazą do budowy zintegrowanego ekosystemu.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 08-01-2020
 
godzina dodania: 11:18
 
odsłon: 790
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
TEST: Canon EOS RP - niewielki, pełnoklatkowy bezlusterkowiec - test z Foto-Kuriera 5/19
fotografia
TEST: Mniejszy brat wielkiego brata, czyli Nikon Z 7 - pełny test z Foto-Kuriera 10/18
fotografia
TEST Nikon Z 6 - przystępniejszy cenowo bezlusterkowiec Nikona - pełny test z Foto-Kuriera 1-2/19
Zdjęcie miesiąca
Styczeń 2021
zdjęcie miesiąca
© fot. Adam Kot
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.077)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |