Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Sigma 35 mm f/2 DG DN | CONTEMPORARY

Sigma zaprezentowała 1 grudnia stałoogniskowy obiektyw zaprojektowany specjalnie do aparatów bezusterkowych - 35 mm f/2 DG DN | CONTEMPORARY. Ma on krokowy silnik autofocusu, który kompatybilny jest z funkcją Eye AF.

Sigma 35 mm f/2 DG DN | CONTEMPORARY

Profesjonalne osiągi w kompaktowych rozmiarach

Nowa seria obiektywów SIGMA I to kompaktowa, pięknie zaprojektowana i niezwykle wysoko wydajna optyka do bezlusterkowców. Jako pierwszy w kolekcji przedstawiamy uniwersalny, stałoognikowy obiektyw 35 mm z linii Contemporary, który łączy doskonałą rozdzielczość z niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu jest doskonale wyważony do systemów bezlusterkowych.


Jego skromne rozmiary i waga sprawiają że bez problemu zmieści się w podręcznej torbie do codziennego fotografowania ale zapewniając doskonałą jakość optyczną, a duży otwór przysłony f/2 i wysokiej jakości wykonanie sprawi, iż obiektyw ten będzie mógł być również z powodzeniem wykorzystywany także do zdjęć nocnych jak i przy nagrywaniu materiałów video. Ten nowy szerokokątny, stałoogniskowy obiektyw jest przeznaczony dla fotografów którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość zdjęć ale także dla tych, dla których ważna jest również przyjemność z robienia zdjęć.

Sigma 35 mm f/2 DG DN | CONTEMPORARY

Seria I - „Kompaktowe Stałki Premium” dla użytkowników aparatów bezlusterkowych

Seria I składa się z pełnoklatkowych obiektywów zapewniających użytkownikom nową, lepszą alternatywę, zarówno w pod względem przyjemności z robienia zdjęć jak i samych efektów jakie możemy dzięki nim uzyskać. Jedną z kluczowych zalet aparatów bezlusterkowych jest ich mniejszy rozmiar, a nasz nowy obiektyw 35 mm f/2 został zaprojektowany tak aby idealnie pasował do bardziej kompaktowych bezlusterkowców bez jakiegokolwiek poświęcenia swojej wydajności. To połączenie doskonałej jakości optycznej z wyjątkową mobilnością, która nie była możliwa w przypadku lustrzanek cyfrowych, zapewni nowe możliwości temu jak i przyszłym pokoleniom fotografów.

Jednocześnie SIGMA jest świadoma tego, iż w dzisiejszych czasach, gdy mamy tak ogromną różnorodność, jeśli chodzi o wybór sprzętu do fotografowania, reprezentowaną choćby przez smartfony, w momencie gdy fotografowie decydują się na wybór ich aparatu czy obiektywu, oczekują czegoś więcej niż tylko narzędzia do „robienia zdjęć. Doskonałość firmy SIGMA w zakresie rozwoju technologii przetwarzania obrazu rosła od momentu jej powstania w 1961 roku i stała się bardziej zaawansowana wraz z wprowadzeniem SIGMA Global Vision w 2012 roku. Na tej podstawie SIGMA dokładnie przeanalizowała jak fotografowie czerpią przyjemność z korzystania ze swoich obiektywów, włączając w to wysokiej jakości konstrukcję optyczną, zawansowaną funkcjonalność czy jakość wykonania i na podstawie wniosków z tej analizy, narodziła się właśnie seria I.

Sigma 35 mm f/2 DG DN | CONTEMPORARY

Nowe standardy jakości optycznej linii Contemporary

SIGMA 35 mm f/2 DG DN | Contemporary zapewnia najwyższy poziom wydajności optycznej przy maksymalnym otworze przysłony f/2 zarówno w centrum kadru jak i na jego brzegach.
Wzdłużną aberrację chromatyczną, która jest szczególnie istotna w przypadku jasnych obiektywów koryguje soczewka SLD (Special Low Dispetion), a optymalne rozmieszczenie elementów o wysokim współczynniku załamania światła zapewnia skuteczną korekcję różnych typów aberracji, jednocześnie przy użytej minimalnej ilości szkła.

Zastosowanie trzech bardzo precyzyjnych soczewek asferycznych, zapewniają korekcję aberracji sferycznych i krzywizny pola oraz fluktuacji aberracji w czasie ostrzenia. Dzięki bardzo dobrze skorygowanej komie, obiektyw bardzo dobrze sprawdzi się także przy fotografowaniu nocnego nieba.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 14-12-2020
 
godzina dodania: 15:18
 
odsłon: 826
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

TAMRON 150-500 mm f/5-6,7 Di III VC VXD do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony
TAMRON 150-500 mm f/5-6,7 Di III VC VXD do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony
TAMRON 11-20 mm f/2,8 Di III-A RXD, pierwszy na świecie szerokokątny zoom o jasności  f/2,8 z mocowaniem Sony E
TAMRON 11-20 mm f/2,8 Di III-A RXD, pierwszy na świecie szerokokątny zoom o jasności f/2,8 z mocowaniem Sony E
Sony FE 14 mm f/1,8 G Master - niewielki, superszerokokątny, o bezkompromisowej jakości optycznej
Sony FE 14 mm f/1,8 G Master - niewielki, superszerokokątny, o bezkompromisowej jakości optycznej
Canon RF 100 mm f/2,8L MACRO IS USM – stworzony do makrofotografii i portretów
Canon RF 100 mm f/2,8L MACRO IS USM – stworzony do makrofotografii i portretów
Nikkor Z 85 mm f/1,8 S i Nikkor Z 20 mm f/1,8 S - aktualizacje oprogramowania
Nikkor Z 85 mm f/1,8 S i Nikkor Z 20 mm f/1,8 S - aktualizacje oprogramowania
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.071) / 0.064

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |