testowe Leica Action Sports MasterClass z Markusem Bergerem
Autor wystawy:
Do kiedy: 25.04.2015 Miejsce prezentacji: COOPH headquarters, Austria Miasto: 5330 Fuschl am See, Austria, strona www: store.cooph.com/collections/workshops#leica-action-sports-masterclass-details W ciągu dwóch dni Markus Berger, były główny sędzia konkursu Red Bull Illume, poprowadzi warsztaty fotograficzne na temat robienia zdjęć sportowych. Zaprezentuje, jak uchwycić istotę ruchu "strzelając" zdjęcia profesjonalnym tancerzom breakdance'a i zawodnikom jeżdżącym na BMX-ach.
Zaprezentuje fachowe porady, jak połączyć kąty i perspektywy z czynnikami technicznymi, takimi jak szybkość migawki i głębia ostrości, aby stworzyć idealny obraz. Uczestnicy będą mieli okazję do robienia zdjęć, zarówno w studio, jak i na zewnątrz.
Markus Berger jest znanym fotografem sportów akcji i komercyjnych oraz byłym jurorem Red Bull Illume. Zorganizował i prowadził dziesiątki warsztatów na całym świecie dla Red BullIllume.
Terminy szkolenia:
Miejsce szkolenia: Koszt szkolenia wynosi 1500 euro. Więcej informacji można uzyskać tutaj:
Jonathon
Williams (COOPH) Tel.: +43 6226 8848 15 data dodania: 30-11-1999
godzina dodania: 00:00
powrót na stronę główną »
Zobacz także:
Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych i on-line
Foto-Kuriera - FK 12/25 on-line - od jutra w salonach prasowych i najlepszych sklepach fotograficznych
Canon Solution - CEZAMAT Politechniki Warszawskiej - Tarcza Wschód i najnowsze technologie w służbie ludności
![]() Test ultrazoomu Panasonic Lumix S 100-500 mm f/5-7,1 O.I.S. 24 września 2025 r. Panasonic zaprezentował pierwszy ultratelezoom w serii LUMIX S obejmujący ogniskową do 500 mm, który współpracuje z telekonwerterami, co umożliwia uzyskanie ogniskowej do 1000 mm. Obiektyw, według zapewnień producenta, charakteryzuje się wysoką... ![]() Kalendarz Foto-Kuriera 2026 do bezpłatnego pobrania Kalendarz Foto-Kuriera 2026 ze zdjęciami uczestników Ligi Foto-Kuriera 2025 właśnie ujrzał światło dzienne. Plik produkcyjny w formacie pdf, z kalendarzem do wydruku, można pobrać bezpłatnie z naszej strony. Kalendarz w limitowanej liczbie egzemplarzy jest też przez nas drukowany. ![]() Sztuka Fotografii - konkurs w ramach XIII Jurajskiego Festiwalu Fotograficzego - pula nagród ok. 10 tys. zł Wraz z zapisami na XIII Jurajski Festiwal Fotograficzny (27.02-1.03.2026) ogłoszono ogólnopolski konkurs fotograficzny (przyjmowanie prac do 1 lutego 2026 r. do godziny 23.59), którego tematem jest: „SZTUKA FOTOGRAFII”. Zgłoszenia na konkurs są bezpłatne, a do wygrania jest pula nagród w wysokości ok. 10 tys. zł. Foto-Kurier został jednym z partnerów medialnych wydarzenia i wrzystkie zgłoszenia będą przyjmowane przez nasz serwis przez zakładkę "Sztuka Fotografii". Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||