testowe Plecak Lowepro ProTactic BP 450 AW II
Lowepro ProTactic BP 450 AW II to duży plecak fotograficzny z adaptacyjnym systemem podziału komory, miejscem na profesjonalne aparaty DSLR, mieszczący do 8 obiektywów i 15-calowego laptopa.
![]() Wykonany został w systemie FormShell – ma lekką, ale wytrzymałą konstrukcję z kompozytową powłoką zapewniając doskonałą ochronę przed uderzeniami, ponadto ma osłonę All Weather AW, dzięki której wnętrze plecaka zabezpieczone jest przed najtrudniejszymi warunkami pogodowymi.
![]()
Tylny panel ActivZone zapewnia doskonałe przyleganie do pleców i wentylację co znacznie poprawia komfort noszenia plecaka. Lowepro ProTactic BP 450 AW II ma cztery punkty dostępowe: od góry, od strony pleców i z obu bocznych stron.
![]()
Plecak ten, jak i inne z tej linii, został uzupełniony o osiem akcesoriów ProTactic, w tym wyściełane pokrowce na obiektywy, które można przymocować do pasa biodrowego lub specjalne punkty mocowania wokół plecaka – idealne do mocowania innych akcesoriów.
data dodania: 24-03-2020
godzina dodania: 09:00
odsłon: 2182 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Foto-Kurier 11/25 w najlepszych salonach prasowych i on-line - przed zakupem zajrzyj do e-kiosku Foto-Kurier 11/2025 w najlepszych salonach prasowych oraz w e-kiosku. Okładkę ozdobiło zdjęcie wykonane przez Leszka Wygachiewicza, składające się z 2032 zdjęć. A w środku znalazły się testy i opisy najnowszych obiektywów i aparatów oraz inspirujące zdjęcia, a także... ![]() Test Tamrona 28-300 mm f/4-7,1 Di III VC VXD - ostro, blisko, stabilnie, test z Foto-Kuriera 10/24 Tamron 28–300 mm f/4–7,1 Di III VC VXD to wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy o krotności 10,7×, do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, który zadebiutował 1 sierpnia 2024 r. Ma kompaktową konstrukcję o długości zaledwie 126 mm i wadze 610 g oraz wbudowaną stabilizację optyczną VC. Test obiektywu przed wami. ![]() OKIEM EKSPERTÓW ocena zdjęć użytkowników portalu - Foto-Kurier 11/25 Marta Darowska i Tadeusz Koniarz, eksperci nie tylko w dziedzinie fotografii, poddają swojej opinii wybrane zdjęcia użytkowników galerii foto-kurier.pl. Wgrywaj zdjęcia do serwisu jeśli chcesz, żeby nasi eksperci omówili je na łamach Foto-Kuriera. Tym razem swoją uwagę skupili między innymi na zdjęciu "Pastelowy poranek dnia", którego autorem jest Maciej Najderek, następnym razem może to być seria lub pojedyncze zdjęcie wgrane przez Ciebie. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||