testowe Drukarka Fujifilm instax SP-3 – drukuj zdjęcia ze smartfonu![]() ciąg dalszy...
![]()
![]()
Korzystając z funkcji kolażu (Collage Template) w drukarce można wydrukować do 9 zdjęć tworząc jeden większy obraz.
![]()
Można też skorzystać z funkcji My Template, która umożliwia dodawanie tekstu do drukowanych zdjęć. Tę funkcję wykorzystano między innymi do informowania uczestników o tym, że nie udało się im odgadnąć ukrytych haseł. Funkcja ta ma szablony w 11 wzorach, takich jak okładka czasopisma czy też koszulka płyty CD. Użytkownicy mogą też dostosowywać kolorystykę, rozmiar oraz zaciemnienie tekstu. Poza serwisami takimi jak Instagram, Facebook czy Weibo, aplikacja jest kompatybilna z Dropbox, Google Photos oraz Flickr. Użytkownicy mają dostęp do wybranych mediów społecznościowych lub serwisów zapisu danych bezpośrednio z aplikacji i mogą wybierać zdjęcia bezpośrednio z tych miejsc. Dzięki temu można łatwiej wyszukać ulubione zdjęcia, a użytkownik zyskuje szersze możliwości kreatywnego wykorzystania drukarki.
![]()
![]() Drukarka oferowana jest w czarnej lub białej wersji. Jej oryginalna forma o wyrazistej wielobocznej strukturze wpisuje się w rynkowe trendy. Jednocześnie urządzenie jest kompaktowe i lekkie. Model SP-3 doskonale sprawdzi się w rozmaitych sytuacjach doskonale służąc wszystkim użytkownikom. Ponadto ekrany udostępnianej z drukarką aplikacji zostały opracowane w taki sposób, aby również nowicjuszom ułatwić cały proces, począwszy od wyboru zdjęć aż po ich drukowanie.
![]()
![]() Uczestnicy spotkania dokładnie analizowali zdjęcia informujące o skłądowych hasła. Powyżej kadr, na którym liczone są zwierzęta znajdujace się w domu autorki zdjęć. Oficjalnie było ich 8, ale my naliczyliśmy ich 9 i tu był mały zgrzyt, gdyż nikt z organizatorów nie mógł jednoznacznie określić, które ze zwierząt są liczone w nadmiarze. Czy tym zbędnym jest ryba wyskakująca z akwarium, czy też żółw trzymany przez dzieci, który podobno był kaskiem, a może dwa psy lub dwa króliki na zdjęciach miały być policzone jako pojedyncze. Sporo dyskucji i emocji, których nie byłoby gdyby nie drukarka i zdjęcia i gdyby zdjęcia wskazywały na fotografowane zwierzęta w sposób bardziej jednoznaczny. Z drugiej strony były emocje i była zabawa :)
data dodania: 23-11-2017
godzina dodania: 12:11
odsłon: 7126 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Najlepsze z Najlepszych 2025 - czerwiec 2025 r. - obejrzyj szczęśliwą siódemkę w Foto-Kurierze 8-9/25 Wgraj zdjęcie do serwisu foto-kurier.pl i bądź aktywny, a być może już wkrótce jedno z nich lub cała seria znajdzie się w papierowej wersji Foto-Kuriera - jako jedno z najlepszych wgranych do serwisu w danym miesiącu. Sprawdź kto wygrał w czerwcu i dołącz do wybranych. ![]() Najlepsze produkty fotograficzne sezonu 2025–2026 - Nagrody EISA i uzasadnienie ich wyboru 15 sierpnia 2025 r. EISA zaprezentowała wyróżnienia EISA AWARDS dla najlepszych produktów elektroniki użytkowej. Wśród nagrodzonych aż 26 to produkty fotograficzne. EISA - skupiająca 53 ekspertów z 26 krajów świata - na wielu wideospotkaniach wybrała - gwiazdy sezonu 2025/2026. ![]() TEST Sony FE 50–150 mm f/2 GM 2 kwietnia 2025 r. firma Sony zaprezentowała, pierwszy na świecie, teleobiektyw zmiennoogniskowy o maksymalnej ogniskowej 150 mm i stałej jasności f/2. Przeznaczony jest on do profesjonalnego fotografowania i filmowania ślubów, sportów halowych i wykonywania portretów. Jest to kolejny G Master, czyli obiektyw klasy premium, który warto mieć. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |