testowe ![]() Nowa linia plecaków Gomatic Peter McKinnon oryginalne, wygodne w użyciu i wytrzymałe![]() ![]() Firma Gomatic opracowuje torby i plecaki przy współpracy z influencerem Peterem McKinnonem. Wszystko zaczęło się w 2018 r., gdy rozpoczęto projektowanie modelu PM X Gomatic Travel Pack. Gomatic i Peter McKinnon prezentują teraz trzy nowe modele akcesoriów fotograficznych do codziennego użytku.Nowa seria składa się z plecaka Everyday Daypack (25 litrów), plecaka na ramię Everyday Slingbag (8 litrów) oraz organizera Everyday Tech Organizer.
Plecak Everyday Daypack, dostępny w 5-rożnych wersjach, może być zarówno plecakiem na sprzęt fotograficzny, jak i plecakiem na co dzień.
![]()
Personalizujemy go za pomocą wkładów i przegródek (sprzedawane osobno lub w pakiecie) lub korzystamy z dołączonego regulowanego systemu drabinkowego.
![]()
![]()
Plecak ma kilka zewnętrznych kieszeni, wiele uchwytów i pasków, tunel do zamocowania na walizce na kółkach.
![]()
Wykonano go z wodoodpornych materiałów. Z przodu przewidziano zapięcie na klatce piersiowej oraz system MOLLE użyteczny przy transportowaniu nieco większej ilości sprzętu.
![]()
data dodania: 25-05-2022
godzina dodania: 11:03
odsłon: 1262 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 SII - Jasny, ostry i niezbędny 22 sierpnia 2025 r. Nikon wprowadził do swojej oferty obiektyw Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S II - drugiej generacji. Poprzednia wersja miała premierę 14 lutego 2019 r. Nowy model został całkowicie przeprojektowany. Jest to pierwszy na świecie profesjonalny, pełnoklatkowy zoom 24–70 mm z wewnętrznym ustawianiem ostrości i wewnętrzną zmianą ogniskowej, a także najlżejszy obiektyw w swojej klasie (w dniu premiery), ważący zaledwie 675 g. ![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |