testowe Photoshop kończy 20 lat!
Tak, to już 20 lat! 19 lutego 1990 roku miała miejsce premiera pierwszej wersji programu, który w ciągu ostatnich 20 lat zrewolucjonizował fotografię i grafikę cyfrową. Dziś Photoshop to rozbudowany kombajn graficzny, z niezliczoną liczbą funkcji, filtrów i narzędzi, bez którego trudno wyobrazić sobie warsztat profesjonalnego grafika komputerowego oraz zaawansowanego fotografa.
![]()
Z okazji urodzin na całym świecie odbywać się będzie wiele imprez ku czci jubilata. Oficjalna impreza urodzinowa organizowana przez National Association of Photoshop Professional odbędzie się oczywiście 19 lutego w San Francisco. Wezmą w niej udział m.in. przedstawiciele Adobe odpowiedzialni za rozwój programów graficznych – John Loiacono i Kevin Connor, oraz jeden twórców pierwszej wersji programu – Thomas Knoll. P.B.
Więcej w Foto-Kurierze 3/2010.
data dodania: 19-02-2010
godzina dodania: 14:29
odsłon: 1400 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Test Nikkora Z DX MC 35 mm f/1,7 - makro do APS-C 16 października 2025 r. Nikon poszerzył ofertę obiektywów Nikkor Z formatu DX o obiektyw makro Nikkor Z DX MC 35 mm f/1,7. Ta jasna konstrukcja dedykowana jest do matryc APS-C (DX) i mocowania Z, a skonstruowano ją tak, aby umożliwiała rejestrowanie szczegółowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości, zapewniając piękny efekt bokeh i żeby obiektyw bardzo dobrze sprawdził się przy słabym oświetleniu. ![]() Wywiad miesiąca z Martą Dębską i test procesora do filmów marki AGO Podczas odbywających się w Polsce, w ostatnim czasie festiwali fotograficznych: Światłosiła – mającego miejsce w Sopocie i Fotoformy na PGE Narodowym w Warszawie, na stoisku marki Pentax spotkaliśmy Martę Dębską, jedyną w Polsce ambasadorkę analogowego Pentaxa 17 oraz procesora do filmów marki AGO, pasjonatkę fotografii tradycyjnej, która dzieliła się swoim zamiłowaniem do rejestracji obrazów na filmach tradycyjnych, z innymi. Publikujemy wywiad z Martą, w któym dzieli się ona z Państwem m.in. wrażeniami powstałymi podczas testowania procesora do filmów AGO firmy Vintage Visual. ![]() NAJLEPSZE z NAJLEPSZYCH - październik 2025 - prezentujemy najlepsze zdjęcia z naszego serwisu Wgraj zdjęcie do serwisu foto-kurier.pl i bądź aktywny, a być może już wkrótce jedno z nich, jak to Patryka George'a, lub cała seria znajdzie się w papierowej wersji Foto-Kuriera - jako jedno z najlepszych wgranych do serwisu w danym miesiącu. Sprawdź kto wygrał w październiku i dołącz do wybranych. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||