Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku

Tegoroczna impreza będzie świetną okazją, żeby poznać ofertę rozwiązań do druku firmy Epson. Zgodnie z zapowiedziami sporo miejsca zostanie poświęcone sublimacji, która z roku na rok rośnie w siłę. W tym kontekście warto przypomnieć możliwości 76-calowego modelu SureColor SC-F10000, który jest zaawansowanym rozwiązaniem do produkcji tekstyliów wszędzie tam, gdzie wysoka wydajność, szybkość i niezawodność mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy.

Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku

Wspominając urządzenia do produkcji odzieży, nie można pominąć modelu SureColor SC-F3000, który w przypadku druku bezpośrednio na odzieży (DTG) umożliwia jednocześnie zachowanie najwyższej jakości oraz wydajności - jego 1,5-litrowe worki z tuszem radykalnie obniżają całkowity koszt eksploatacji oraz skracają czas przestojów.


Zobacz również: TEST Epson SC-F2100, czyli zdjęcia na koszulkach


Uzupełnieniem oferty jest nieco mniejszy, acz równie ceniony model SC-F500, który oferując błyskawiczne tworzenie wysokiej jakości wydruków, m.in. na etui do telefonów, podkładkach pod myszy, T-shirtach czy poduszkach, dzieli wiele zalet (związanych z niskimi kosztami i niezawodną pracą) wcześniej wymienionych „flagowców". Ze względu na duże zainteresowaniem ta 24-calowa drukarka będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających.

Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku


Nie zabraknie także przedstawicieli druku wielkoformatowego, z modelem Epson SC-S80610L na czele. Ta 64-calowa drukarka, dzięki obsłudze szerokiego zakresu nośników, oferuje druk od prostych oznakowań po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na wielu materiałach. Co więcej, w ramach imprezy zaprezentowana zostanie kompaktowa drukarka Epson SC-T2100, czyli 24-calowy sprzęt przeznaczony głównie dla profesjonalistów chcących drukować wysokiej jakości plakaty, materiały POS czy dokumenty z programów CAD/GIS.

Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku


Niewątpliwą gratką, szczególnie dla profesjonalistów (m.in. z branży retail) szukających urządzeń do wydajnego druku kolorowych etykiet, będzie ekspozycja składająca się z modeli CW-7500, CW-3500 oraz najnowszego CW-C6000AE (z automatyczną gilotyną). Naturalnie, najwięcej emocji będzie wzbudzać ten ostatni, umożliwiający niezwykle wydajne drukowanie oryginalnych, różnorodnych i kolorowych etykiet w wielu rozmiarach na żądanie. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać także możliwości trzech nowych drukarek z serii EcoTank. Modele L15160, M1170, L7180, oferują niezwykle wydajny i oszczędny druk oparty na technologii dolewanych atramentów, dedykowanych dla różnych grup odbiorców.

Festiwalu Druku 2020: Epson wraca do spotkań z klientami - prezentując ofertę urządzeń do druku


"Czas pandemii sprawił, że chyba wszyscy zatęsknili za formułą znaną z targów i wystaw, dlatego z jeszcze większym zapałem niż dotychczas ruszyliśmy z przygotowaniami do tegorocznej edycji. Oczywiście, w trosce o zdrowie zwiedzających, na naszym stoisku przestrzegać będziemy najwyższych standardów sanitarnych. Poza tym postaramy się nawiązać do najlepszych edycji z poprzednich lat, co oznacza, że uczestnicy mogą spodziewać się owocnych dyskusji, a także wielu dodatkowych atrakcji. Natomiast pod względem czysto sprzętowym, w bardzo przekrojowy sposób zaprezentujemy m.in. portfolio urządzeń do zastosowań profesjonalnych, marketingowych, a nawet konsumenckich (seria EcoTank). Jednak szczególną uwagę zwiedzających będziemy chcieli zwrócić na rodzinę SC-F, która powstała, by zaspokajać rosnące potrzeby producentów związane z drukiem na tekstyliach" - powiedział Tomasz Kuciński, Account Manager - LFP w Epson Polska.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 08-09-2020
 
godzina dodania: 09:01
 
odsłon: 473
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Nowe plecaki Lowepro - Fastpack Pro BP 250 AW III, Fastpack BP 250 AW III i Slingshot SL 250 AW
fotografia
Samsung Galaxy Tab S7 i S7+: idealni towarzysze pracy i zabawy oraz do przeglądania filmów i zdjęć
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.068)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |