testowe Test Nikona D810 - Foto-Kurier 7/2015
ciąg dalszy...
![]() D810 w połączeniu z Nikkorem 60 mm to idealny zestaw do makrofotografii. Na zdjęciu fragment makiety w parku Mini Europa w Brukseli. Kilka drobnych zmian znalazło się również na tylnej ściance korpusu. Z racji przeniesienia na górę przełącznika wyboru trybu pomiaru ekspozycji zmieniono okolicę przycisków AF-ON i AE-L i AF-L (4). Mamy tutaj jedno pokrętło mniej, czyli mniej możliwości do ich uszkodzenia.
![]() Na prawo od ekranu LCD (niestety ekran jest nadal wbudowany na stałe) pojawił się nowy przycisk „i” (5), który po wciśnięciu w trybie fotografowania umożliwia nam dostęp do takich opcji jak: obszar zdjęcia, aktywna funkcja D-lighting, elektroniczna przednia kurtyna migawki, czy też jasność monitora.
Pełny test Nikona D810 można znaleźć w najnowszym numerze Foto-Kuriera. Można go zamówić przez internet >>> lub kupić go w e-kiosku. data dodania: 23-07-2015
godzina dodania: 08:00
odsłon: 5264 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Następca Noct-Nikkora
![]() PARIS PHOTO 2025 - światowe święto fotografii Zgodnie z coroczną już tradycją, rozpoczynamy podsumowanie 28. międzynarodowych targów fotograficznych Paris Photo 2025 od kilku ważnych liczb: 222 wystawców z 33 krajów, w tym 179 galerii i 43 wydawców, ok. 75 000 odwiedzających i milionowe kontrakty, o których liczbie i wartości wiedzą jedynie ci, którzy pieniądze wydali lub je dostali. Marta Darowska i Tadeusz Koniarz od lat relacjonują tę największą imprezę fotograficzną dla Państwa. Tak jest też i tym razem. Spoglądamy na Paris Photo ich oczami. ![]() Wydanie specjalne Foto-Kuriera 2/25 Aparaty - prezentujemy okładkę Przed Państwem okładka 43. Wydania Specjalnego Foto-Kuriera 2/25 poświęconego aparatom. Jednak zanim Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 2/25 pt. "Aparaty" ujrzy światło dzienne, a będzie to szybciej niż niektórym się wydaje, króluje poprzednie, nadal dostępne w naszym e-kiosku. Można je też zamówić bezpośrednio w redakcji (redakcja pokrywa koszt wysyłki w Polsce), a także na stronie fotoforma.pl oraz w salonach Fotoforma w Warszawie i Foto-Plus w Krakowie. ![]() Foto-Kuriera - FK 12/25 on-line - od jutra w salonach prasowych i najlepszych sklepach fotograficznych Foto-Kurier 12/25 jest dostępny on-line - w naszym e-kiosku. Tym razem okładkę ozdobiło zdjęcie przedstawiające Alberta Watsona, wykonane na targach Paris Photo przez Tadeusza Koniarza. W wydaniu prezentujemy między innymi, jedyną w Polsce tego typu, obszerną relację z tego wydarzenia. W środku są też testy, opisy...Tymczasem zapraszamy do lektury Foto-Kuriera 11/25, który już 17 grudnia zamieni się miejscami na półkach w najlepszych salonach prasowych i wzbogaci naszą ofertę w najlepszych sklepach fotograficznych w Polsce. Przejrzyj on-line, nie kupuj w ciemno. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||