testowe Nowy bezlusterkowiec od Canona - M3
Firma Canon prezentuje model EOS M3 – kompaktowy aparat systemowy stworzony z myślą o fotografach, którzy oczekują wysokiej wydajności.
Nowy model łączy kompaktowe wymiary z doskonałą jakością obrazu i poziomem kontroli, charakterystycznym dla lustrzanek Canon. EOS M3 został wyposażony w pierwszą 24,2 megapikselową matrycę APS-C Canon oraz najbardziej zaawansowany procesor przetwarzania obrazu DIGIC 6. Dzięki nowej hybrydowej matrycy CMOS AF III i 49-punktowemu systemowi AF, aparat oferuje szybki autofocus, pozwalając uchwycić piękno ruchu. Intuicyjny układ przycisków i swoboda w zakresie wyboru obiektywu sprawiają, że ten kompaktowy aparat jest idealną propozycją dla zaawansowanych użytkowników.
![]() Nowe technologie, najwyższa jakość zdjęć Dzięki wykorzystaniu 24,2 megapikselowej matrycy aparat zapewnia szczegółowy, bogaty w kolory obraz za każdym naciśnięciem spustu migawki – niezależnie od tego czy tworzona jest panorama miasta czy przyciągający spojrzenia portret. Szeroki zakres czułości ISO 100-12800 ma przekładać się na realistyczne, pozbawione szumów zdjęcia nawet w wymagających warunkach, np. gdy zapada zmierzch. EOS M3 został wyposażony w 49-punktowy system AF i innowacyjną technologię hybrydową CMOS AF III, która ma zapewniać, że fotografowany obiekt będzie ostry zawsze, gdy jest to potrzebne, np. podczas dokumentowania występu artystów ulicznych czy dzikich zwierząt na safari. Ustawianie ostrości jest do 6,1x szybsze w porównaniu do aparatu EOS M.
![]()
data dodania: 06-02-2015
godzina dodania: 09:28
odsłon: 4972 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Następca Noct-Nikkora
![]() Autoportret świąteczny od kuchni - PRO STUFF i Łukasz Pietrzak - przerwa wakacyjna do 15 stycznia Wraz z Foto-Kurierem 12/25 rozpoczynamy kolejny cykl porad fotograficznych pt. "Kulisy jednego zdjęcia" przygotowany wraz z firmą PRO STUFF. Tym razem będzie to autoportret świąteczny od kuchni w wykonaniu Łukasza Pietrzaka, który wraz z nami i marką PRO STUFF życzy Państwu zdrowych, spokojnych, rodzinnych i zawsze ostrych w kadrze Świąt Bożego Narodzenia oraz samych udanych kadrów w 2026 r. Przy okazji informujemy, że w tym roku przerwa Świąteczna w Foto-Kurierze zakończy się 15 stycznia 2026 r. Wszelkie zamówienia będziemy realizować sukcesywnie. Dziękujemy za cierpliwość. DO SIEGO ROKU. ![]() Wydanie specjalne Foto-Kuriera 2/25 Aparaty - dostępne on-line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 2/25 (numer 43) poświęcone aparatom dostępne jest on-line. Od 23 grudnia powinno być obecne w salonach prasowych, do niektórych zostało już wysłane, ale póki co króluje poprzednie, nadal dostępne w naszym e-kiosku. Można je też zamówić bezpośrednio w redakcji (redakcja pokrywa koszt wysyłki w Polsce - realizacja po 15 stycznia), a także na stronie fotoforma.pl oraz w salonach Fotoforma w Warszawie i Foto-Plus w Krakowie. ![]() Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych i on-line Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych (Fotoforma i Foto-Plus) oraz on-line w naszym e-kiosku. Zachęcamy do przejrzenia i zainspirowania się zdjęciami i pozostałymi tekstami. Polecamy też nowy dział "Kulisy jednej fotografii", w którym spotkają się państwo z historią powstania świątecznego autoportretu Łukasza Pietrzaka. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||