Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami- znamy cenę :)

Żaden smartfon do tej pory nie był w stanie robić zdjęć takich jak Xperia 1 II. Został opracowany we współpracy z inżynierami pracującymi nad najnowszymi aparatami z serii Sony Alpha 9 znanymi z najlepszej w branży technologii AF. Smartfon Xperia 1 II obsługuje format RAW, jest wyposażony w funkcję AF priorytetu oczu, która działa teraz zarówno w przypadku ludzi, jak i zwierząt, oraz ma przeprojektowany interfejs z nowymi elementami sterowania ręcznego, uzupełniony o sprzętowy przycisk migawki — wszystko to, by spełnić potrzeby profesjonalnych fotografów.

Znakomita jakość ZEISS w Xperia

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami

Obiektywy ZEISS skalibrowane specjalnie do smartfonu Xperia. Dzięki redukcji odbić powłoka ZEISS® T* pomaga w doskonałym odwzorowaniu obrazu i zapewnia świetny kontrast.



Uchwyć wszystko, co wcześniej było niemożliwe do uchwycenia, dzięki funkcji AF/AE z prędkością do 20 kl./s

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami

Sony Xperia 1 II uchwyci chwile jak żaden inny smartfon. Dzięki możliwości seryjnego robienia zdjęć przy 20 kl./s z autofocusem i automatyczną ekspozycją w kilka sekund uchwycisz setki momentów, a później wyślesz wszystko do sieci i utworzysz kopię zapasową dzięki łączności z szybką siecią 5G.



Ciągła praca systemów autofocusu i automatycznej ekspozycji z częstotliwością do 60 kl./s

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami

Nie trać ostrości - bez względu na to, co się dzieje. Xperia 1 II stale oblicza autofocus i ekspozycję - aż do 60 razy na sekundę. Zastosowanie nowych algorytmów zwiększających dokładność i wydajność autofokusu gwarantuje wyraźny, ostry obraz nawet przy szybko zmieniających się scenach.



Matryca zaprojektowana z myślą o szybkości

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami

Szybko ustawiaj ostrość w każdych warunkach - w dzień i w nocy - dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi aparatu. Matryca z systemem Dual Photo Diode zapewnia niezwykle szybkie i dokładne ustawianie ostrości. Dzięki systemowi autofocusu wykorzystującemu łącznie 247 pół AF z detekcją fazową pokrywających prawie 70% powierzchni matrycy uchwycenie ostrości trwa zaledwie 0,03 s. Dodając do tego innowacyjną matrycę 3D iToF (indirect Time-of-Flight) do fotografowania w słabym świetle, ustawianie ostrości jest precyzyjne w każdych warunkach. Wszystko to za sprawą dużego przetwornika obrazu Exmor RS™ do urządzeń mobilnych 1/1,7 cala z mechanizmem przetwarzania obrazów BIONZ X™, zapewniającego szybkość i niesamowite zdjęcia.


System Dual photo diode

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami


W naszym aparacie każdy piksel ma czujniki światła składające się z dwóch fotodiod, co znacznie przyspiesza automatyczne ustawianie ostrości i zwiększa jej precyzję.



Zakres AF

Sony Xperia 1 II - aparat z trzema obiektywami

System autofocusu w Xperia 1 II wykorzystuje łącznie 247 pól z detekcją fazową pokrywających prawie 70% powierzchni matrycy, a uchwycenie ostrości trwa zaledwie 0,03 s. Zapewnia to lepsze ustawianie ostrości na szybko poruszających się obiektach - podobnie jak w przypadku najnowszych aparatów serii RX100.


ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 02-06-2020
 
godzina dodania: 14:44
 
odsłon: 2012
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »



Zobacz także:





 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.110)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |