testowe ![]() Nikkor Z 85 mm f/1,8 S firmy Nikon, idealna pełnoklatkowa stałka do portretów. Cena i dostępność.![]() ![]() 31 lipca 2019 roku Nikon, zgodnie z zapowiedziami, kontynuując rozwój obiektywów linii Z wprowadził do rodziny optyki Nikon Z jasny obiektyw portretowy. Jest to pełnoklatkowy NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S przeznaczony do bezlusterkowców Nikona. Ma szybko działający system AF umożliwiający uzyskanie niesamowitej szczegółowości w całym kadrze fotograficznym i filmowym.
Od klasycznych ujęć portretowych po portrety kontekstowe, od kameralnego otoczenia po ogromne imprezy. Dzięki zaawansowanym parametrom optycznym obiektyw NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S umożliwia uzyskanie niesamowitych rezultatów w każdym miejscu. Ostrość w całym kadrze ma być na najwyższym poziomie — nawet w przypadku fotografowania przy maksymalnym otworze względnym f/1,8. Tło na zarejestrowanych zdjęciach ma być pięknie i naturalnie rozmyte, a flara obiektywu jest skutecznie niwelowana nawet przy fotografowaniu pod światło.
data dodania: 31-07-2019
godzina dodania: 08:18
odsłon: 2148 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Szerokokątny zoom AF-S Nikkora 16–35 mm f/4G ED VR, na który czekaliśmy? - pełny TEST z wydania FK 6/2010
![]() Fujifilm wprowadza najmniejszy obiektyw do systemu GFX: FUJINON GF 50 mm f/3,5 R LM WR - znamy cenę!
![]() Trzy nowe Sigmy - Sigma 45 mm f/2,8 DG DN/ C, Sigma 35 mm f/1,2 DG DN/ A i Sigma 14-24 mm f/2,8 DG DN/ A
![]() HD PENTAX-DA FISH-EYE 10-17 mm f/3,5-4,5ED „Rybie oko” z najnowszą powłoką HD dla aparatów z bagnetem K
![]() Canon RF 24-240 mm f/4-6,3 IS USM - nowy pełnoklatkowy zoom do bezlusterkowców EOS R, to nie jest test - znamy cenę!
![]() Sony FX2 to kompaktowa kamera serii Cinema Line 28 maja 2025 r. Sony poinformowało o powiększeniu renomowanej linii Cinema Line o nowy produkt: kamerę Sony FX2 (model ILME-FX2). Umożliwi ona bezproblemowe rozpoczęcie pracy z szerszą gamą produktów Cinema Line i otworzy większe możliwości filmowej ekspresji przed niezależnymi twórcami i ekipami potrzebującymi wszechstronnej kamery. ![]() Wydanie Specjalne Foto-Kuriera Obiektywy 1/25 - w najlepszych salonach prasowych i on-line Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 1/25 Obiektywy dostępne jest w najlepszych salonach prasowych i on-line. W środku, oprócz kompendium wiedzy na temat obiektywów, znajduje się aż 111 modeli obiektywów 9 producentów. To jedyna tego typu publikacja na świecie. Przejrzyj ją on-line i ... Zrozum obiektyw i zrób lepsze zdjęcia. ![]() Portret w Kolorze (pion) - Liga Foto-Kuriera - tylko do 22 października 2025 r. Montaż powstał ze zdjęć następujących osób: Andrzej Bocheński, Piotr Dras, Patrycja Grochowska-Mejer, Pat Kos, Patrycja Łabędzka, Bogusław Wójcikiewicz. Oni już wgrali swoje zdjęcia. Zainspiruj się. Przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń na ten etap Ligi Foto-Kuriera 2025 do końca 22 października 2025 r. Wiemy, że dobry portret w pionie w kolorze to wyzwanie, ale kto jeśli nie TY da radę. Zapraszamy do rywalizacji. Do wygrania, poza satysfakcją, między innymi prompter firmy Ulanzi, kupony rabatowe na wydruki wielkoformatowe na WydrukujFotografie.pl oraz... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |