testowe Polak wśród trzech najlepszych na świecie fotografów w konkursie Sony World Photography Awards 2018
Tomasz Padło z Polski zajął III miejsce w kategorii profesjonalnej „Krajobraz” w organizowanym przez World Photography Organisation konkursie Sony World Photography Awards 2018. W ten sposób uhonorowano jego cykl zdjęć Greetings from Kazakhstan (Pozdrowienia z Kazachstanu), który ukazuje rozwój miast i zanieczyszczenie kraju.
![]() fot. Tomasz Padło, Poland, Landscape Professional competition 2018
Padło znalazł się w gronie laureatów, którzy awansowali do pierwszej trójki w każdej z kategorii profesjonalnych i których ogłoszono dziś razem ze zdobywcą prestiżowego tytułu Fotografa Roku, przyznanego brytyjskiej artystce Alys Tomlinson.
data dodania: 20-04-2018
godzina dodania: 09:00
odsłon: 4340 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Z lotu ptaka
Canon po raz 15. numerem jeden na świecie w rankingu producentów aparatów cyfrowych z wymienną optyką
![]() Tom Craig - jedno zdjęcie wystarczy - Samsung One Shot Challenge - dołącz do wyzwania Co druga fotografująca osoba przyznaje, że pogoń za idealnym ujęciem odbiera radość z bycia tu i teraz. Samsung startuje z inicjatywą One Shot Challenge i z pomocą znanego londyńskiego fotografa Toma Craiga zachęca do poprzestania na jednym ujęciu, by zachować moment. Dołącz do wyzwania. ![]() Test Panasonica Lumix S1RII - 8K, Open Gate i 45 mln pikseli Panasonic LUMIX S1RII zadebiutował 25 lutego 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1R (1 lutego 2019 r.). Wyposażono go w hybrydowy system AF z detekcją fazy, ulepszoną aktywną stabilizacją obrazu (Active I.S.) oraz nowy pełnoklatkowy przetwornik CMOS o rozdzielczości 45 mln pikseli. ![]() Canon RF 45 mm f/1,2 STM Do rodziny obiektywów RF dołączył 6 listopada 2025 roku innowacyjny RF 45 mm f/1,2 STM – najlżejszy obiektyw RF o jasności f/1,2 w ofercie Canona. Zapoznaj się z informacją prasową na temat obiektywu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||