Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

LIGA Foto-Kuriera



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:10

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:14

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:14

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:14

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:15

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak




Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:16

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:16

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:16

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:31:17

Przepraszam , słabo się posługuję komputerem. Próbowałem wgrać zdjęcia do Ligi Foto-Kuriera lecz za każdym razem wyświetla się komunikat że brak galerii konkursowych zaś do moich zdjęć wgrałem już sporo fotek. Postępuję zgodnie z instrukcją zamieszczoną z myślą dla początkujących lecz bez efektu.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:50

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak




Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:54

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:54

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:55

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:55

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:55

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak




Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:56

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:58

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak



Autor posta:
Paweł Pawlak
Łódź

Wątków: 0
Postów: 29
Temat postu: Re: LIGA Foto-Kuriera
Data dodania: 21-01-2026 15:35:59

Próbuję wgrać zdjęcia do Ligi Foto -Kuriera postępując zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
Za każdym razem wyświetla się komunikat o braku galerii konkursowych. Nadmieniam że w galerii moje zdjęcia zamieściłem już sporo zdjęć. Nie wiem jak mam założyć galerię konkursową.

Paweł Pawlak


odsłon wątku: 31954
ZALOGUJ SIĘ
aby móc odpowiadać na forum!


powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2026. (0.095) / 0.086

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |