testowe Kaiser 2453, 2454 i 2455 - płaskie podświetlarki LED w różnych rozmiarach![]() ![]() W ofercie firmy Kaiser od pewnego czasu znajdują się super płaskie podświetlarki LED mające z wbudowanym akumulatorem jedynie 8 mm grubości. Temperatura barwowa światła wynosi 5000 K. Urządzenie ma płynną regulację natężenia świecenia powierzchni. Może być wykorzystane zarówno do archiwizacji jak i do fotografowania.
![]()
Rodzina podświetlarek Kaiser 24XX jest dostępna w trzech wymiarach: Kaiser 2453 - 22 × 16 cm (8,7 × 6,3") >>>
![]()
Kaiser 2454 - 32 × 22,8 cm (12,6 × 9") >>>
![]()
Każdą z podświetlarek możemy naładować za pomocą kabla USB.
Kaiser 2455 - 42,9 × 30,9 cm (16,9 × 12,2") >>>
![]()
Podświetlarka może być wykorzystywana jako stół bezcieniowy przy fotografowaniu drobnych przedmiotów.
![]()
Grubość każdej z podświetlarek wynosi 8 mm, dzięki czemu nie zajmuje ona dużo miejsca i jest lekka oraz łatwa w przenoszeniu. Możemy ją wykorzystać do kontroli koloru i podświetlania materiałów archiwizacyjnych.
data dodania: 28-03-2020
godzina dodania: 09:10
odsłon: 1673 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 SII - Jasny, ostry i niezbędny 22 sierpnia 2025 r. Nikon wprowadził do swojej oferty obiektyw Nikkor Z 24-70 mm f/2,8 S II - drugiej generacji. Poprzednia wersja miała premierę 14 lutego 2019 r. Nowy model został całkowicie przeprojektowany. Jest to pierwszy na świecie profesjonalny, pełnoklatkowy zoom 24–70 mm z wewnętrznym ustawianiem ostrości i wewnętrzną zmianą ogniskowej, a także najlżejszy obiektyw w swojej klasie (w dniu premiery), ważący zaledwie 675 g. ![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |