testowe ![]() Profoto Connect Pro -wyzwalacz lamp błyskowych, cena i dostępność![]() Kiedy jesteśmy na planie zdjęciowym, potrzebujemy czegoś więcej niż tylko wyzwalacza - potrzebujemy pełnej kontroli nad planem zdjęciowym. Z tego powodu stworzono nowy pilot Profoto Connect Pro, którego zaprezentowano 21 czerwca 2022 roku.Nowy wyzwalacz Profoto Connect Pro to niezwykle łatwy w obsłudze i efektywny pilot synchronizujący pracę aparatu i lamp Profoto. Można zapomnieć o studiowaniu instrukcji obsługi - jego duży, intuicyjny wyświetlacz i proste menu umożliwiają szybkie i łatwe zarządzanie lampami. Po prostu wystarczy wsunąć wyzwalacz w goracą stopkę aparatu i gotowe. Profoto Connect Pro umożliwia szybką i pełną kontrolę ustawień lampy błyskowej. Oferuje pracę z automatycznym pomiarem TTL, krótkimi czasami synchronizacji HSS oraz w trybie manualnym. Wszystkie opcje i parametry wyświetlane są na jego czytelnym ekranie.
![]()
Z Profoto Connect Pro możesz dowolnie dostroić parametry pojedynczych lamp lub sterować całymi grupami. Dzięki takiej elastyczności uzyskamy dokładnie taki efekt, jaki sobie wyobrażaliśmy. Pilot współpracuje z aplikacją Profoto Control, dzięki czemu można zmieniać i kontrolować nastawy lamp nie podchodząc do aparatu. Dzięki 100 kanałom synchronizacji można fotografować nawet w największych studiach, zachowując swój unikalny kanał komunikacji z lampami. Nowy system zasilania z wykorzystaniem 3 popularnych ogniw AAA, zapewnia pracę do 50 godzin, a zgodność z protokołem komunikacyjnym AirX zapewnia bezprzewodową aktualizację oprogramowania firmware. Z Connect Pro otrzymamy pilota, który ułatwi nam prace z lampami Profoto.
data dodania: 14-07-2022
godzina dodania: 09:30
odsłon: 967 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... ![]() Foto-Kurier 10/2025 wysłany do prenumeratorów, dostępny w salonach prasowych i on-line Foto-Kurier 10/2025 wysłano (14.10) do prenumeratorów, od dzisiaj jest w najlepszych salonach prasowych, a w e-kiosku od 12.10. Okładkę ozdobiło zdjęcie Jana Jaskuły, laureata lipcowego konkursu Najlepsze z Najlepszych. Szczęśliwą siódemkę publikujemy w środku wydania. Zainspiruj się świetnymi zdjęciami, w tym laureatów Grand Press Photo 2025 i zapoznaj się z testami najnowszego sprzętu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |