testowe Patriot Evolver – superszybki przenośny dysk SSD![]() Firma Patriot dodała do swojej oferty zewnętrzny dysk SSD Patriot Evolver (EVLVR), który cechuje się prędkością odczytu do 1600 MB/s oraz zapisem na poziomie 1000 MB/s. Te parametry czynią go obecnie jednym z najszybszych tego typu urządzeń na rynku.
![]()
Patriot Evolver mieści się w eleganckiej srebrnej obudowie o kompaktowych rozmiarach, która została wykonana z wysokiej jakości materiału. Dysk wyposażono w interfejs ThunderBolt 3 ze złączem USB-C oraz kontroler Phison E8 (PCIe), dzięki czemu urządzenie pozwala na sekwencyjny odczyt i zapis danych z bardzo dużą prędkością.
data dodania: 11-10-2018
godzina dodania: 09:49
odsłon: 3300 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... ![]() Foto-Kurier 10/2025 wysłany do prenumeratorów, dostępny w salonach prasowych i on-line Foto-Kurier 10/2025 wysłano (14.10) do prenumeratorów, od dzisiaj jest w najlepszych salonach prasowych, a w e-kiosku od 12.10. Okładkę ozdobiło zdjęcie Jana Jaskuły, laureata lipcowego konkursu Najlepsze z Najlepszych. Szczęśliwą siódemkę publikujemy w środku wydania. Zainspiruj się świetnymi zdjęciami, w tym laureatów Grand Press Photo 2025 i zapoznaj się z testami najnowszego sprzętu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |