testowe FOTO-EKO 2021 rozstrzygnięty!
ciąg dalszy...
![]()
„Mrówka i jej trzódka”, fot. Waldemar Pietrzak >>>
![]()
„Starcie”, fot. Wieńczysław Rak >>>
![]()
„Wodny krawiec”, fot. Tomasz Sczansny >>>
![]()
„Obuwiki”, fot. Grzegorz Szkutnik >>>
![]() „Żurawie trio”, fot. Piotr Szumigaj >>>
Gratulujemy!
Wszystkie zwycięskie fotografie obejrzeć można również na stronie internetowej „Salamandry”.
Z nagrodzonych prac powstanie jak co roku wystawa, której nadrzędnym celem jest wywołanie zachwytu i zainteresowania przyrodą, głównie u młodych odbiorców, których wrażliwość dopiero się kształtuje. Po raz pierwszy będzie ona eksponowana w styczniu 2022 r. w Palmiarni Poznańskiej, a następnie wyruszy w podróż po wielkopolskich szkołach.
Organizatorzy dziękują za udział a przyszłym odbiorcom wystawy życzą pięknych chwil zadumy nad złożonością świata przyrody... Foto-Kurier był patronem medialnym konkursu.
Wszystkie prace zgłoszone na konkurs FOTO-EKO 2021
Zwycięskie fotografie z edycji 2020 zobaczysz tutaj.
[Informacja prasowa]
data dodania: 17-11-2021
godzina dodania: 14:05
odsłon: 5244 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
FOTO-EKO 2021 - kolejna edycja konkursu - termin zgłaszania prac przedłużono do 20 października 2021 r.
Konkurs fotograficzny - LIGA FOTO-KURIERA 2021 - pula nagród ok. 18 000 zł! Najbliższy termin nadsyłania prac: 5.09.21
![]() Nikkor Z 24-105 mm f/4-7,1 Nikon, 9 stycznia, poszerzył ofertę pełnoklatkowych obiektywów z serii Z o nowy model - Nikkor Z 24-105 mm f/4-7,1. To lekka konstrukcja formatu FX o dużym zakresie ogniskowych. Szczyci się zakresem ogniskowych od szerokiego kąta do średniego teleobiektywu i świetną ostrością.
![]() Wydanie specjalne APARATY FK 2/25 dostępne w 214 salonach EMPIK - sprawdź gdzie jest najbliższy salon z wydaniem Wydanie specjalne APARATY FK 2/25, oprócz tajnych salonów zaopatrywanych przez firmę Kolporter S.A. (w tym salonów InMedio i RELAY) dostępne jest w 214 salonach EMPIK - sprawdź gdzie jest najbliższy ciebie salon EMPIK z wydaniem specjalnym Foto-Kuriera 2/25 APARATY. Specjal dostęny jest we wszystkich najlepszych salonach prasowych w Polsce. ![]() LK Samyang AF 16 mm f/2,8 P FE 15 lipca 2025 r. na rynku zadebiutował LK Samyang AF 16 mm f/2,8 P FE. To kolejnak konstrukcja powstała pod nową marką LK Samyang. Pomimo niewielkich wymiarów, obiektyw ma charakteryzować się imponującą wydajnością. Poza szerokim kątem widzenia jego istotną cechą jest MOD wynoszący zaledwie 12 cm, który umożliwia wykonywanie fotografii zbliżeniowej za pomocą aparatów z... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||