testowe LOLA VAN DER. W. – short stories by Wojtek Wieteska, wstęp wolny, tylko do 30 października
ciąg dalszy...
![]() O WYSTAWIE
Na wystawie pokazano 14 fotografii wykonanych w m.in.: Warszawie, Berlinie, Tokio, Kioto i Nowym Jorku
Każda fotografia ma zamkniętą, limitowaną edycję o nakładzie 9 sztuk (podpisane i numerowane). Wiele osób podczas wernisażu zastanawiało się nad nabyciem wybranych zdjęć do własnej kolekcji.
Na czas wystawy zaplanowano projekcję doświadczenia wizualnego, podczas którego każdy chętny może spotkać się „osobiście” z bohaterką obrazu i poeksperymentować z obrazem rzutowanym z projektora.
![]()
Podczas wernisażu można było spotkać osoby, które kreowały nową rzeczywistość na bazie kombinacji rzutowanego obrazu Loli na fotografowaną osobę. Z reguły była to kobieta.
![]()
Wystawie towarzyszy instalacja Doroty Roqueplo
data dodania: 25-10-2019
godzina dodania: 15:00
odsłon: 4351 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Z lotu ptaka
![]() Foto-Kurier 11/25 w najlepszych salonach prasowych i on-line - przed zakupem zajrzyj do e-kiosku Foto-Kurier 11/2025 w najlepszych salonach prasowych oraz w e-kiosku. Okładkę ozdobiło zdjęcie wykonane przez Leszka Wygachiewicza, składające się z 2032 zdjęć. A w środku znalazły się testy i opisy najnowszych obiektywów i aparatów oraz inspirujące zdjęcia, a także... ![]() Test Tamrona 28-300 mm f/4-7,1 Di III VC VXD - ostro, blisko, stabilnie, test z Foto-Kuriera 10/24 Tamron 28–300 mm f/4–7,1 Di III VC VXD to wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy o krotności 10,7×, do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, który zadebiutował 1 sierpnia 2024 r. Ma kompaktową konstrukcję o długości zaledwie 126 mm i wadze 610 g oraz wbudowaną stabilizację optyczną VC. Test obiektywu przed wami. ![]() Samyang AF 85 mm f/1,8 P FE Samyang AF 85 mm f/1,8 P FE, portretowy teleobiektyw stałoogniskowy, który równoważy wyrazistą jakość obrazu z imponującą poręcznością. Zapoznaj się z informacją prasową i zobacz dane techniczne obiektywu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||