testowe Epson EB-1795F - projektor dla mobilnych - FOTOJACHTING 2017
Projektor serii EB-1795F umożliwia wyświetlanie wielkoformatowych prezentacji, także poza biurem. Te kompaktowe projektory bez problemu mieszczą się w torbie na laptopa i są idealnym rozwiązaniem dla przedstawicieli handlowych oraz innych osób, które często podróżują służbowo i muszą robić prezentacje w siedzibie klienta i innych miejscach.
![]() Łatwy transport Kompaktowa budowa i niewielka waga projektora sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem dla osób, które często się przemieszczają. Projektor jest sprzedawany w zestawie z torbą, jednak z łatwością zmieści się też w standardowej torbie na laptopa.
![]()
Niepowtarzalna jakość obrazu Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 3 200 lumenów oraz technologia 3LCD firmy Epson gwarantują doskonałą jakość obrazu i naturalne kolory. Technologia True Colours zapewnia wierne odwzorowanie barw, a współczynnik kontrastu 10000:1 sprawia, że obraz jest ostry i wyrazisty. Magia dużego ekranu Projektor serii EB-1795F wyświetla prezentacje z naturalnie odwzorowanymi kolorami na ekranach o skalowalnym rozmiarze do 300 cali w rozdzielczości Full HD. Wyświetlanie treści na ekranie do 300 cali Łatwa konfiguracja Automatyczna korekcja geometrii obrazu w poziomie i w pionie oraz funkcja dopasowania do rozmiaru ekranu ułatwiają przygotowanie projektora do pracy niemal w każdym miejscu. Krótki rzut umożliwia wyświetlanie dużego obrazu z niewielkiej odległości, natomiast wylot ciepłego powietrza skierowany jest do przodu, więc wszyscy uczestnicy spotkania mogą siedzieć bezpośrednio za projektorem. Po wykryciu sygnału wejściowego projektor jest uruchamiany automatycznie, a funkcja NFC ułatwia komunikację z urządzeniami mobilnymi przy użyciu wbudowanego modułu Wi-Fi.
data dodania: 19-10-2017
godzina dodania: 09:15
odsłon: 4477 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Projektory Sony 4K HDR w budżetowej cenie VPL-VW260ES i laserowej jakości, czyli prawie test Sony VPL-VW760ES
![]() PARIS PHOTO 2025 - światowe święto fotografii Zgodnie z coroczną już tradycją, rozpoczynamy podsumowanie 28. międzynarodowych targów fotograficznych Paris Photo 2025 od kilku ważnych liczb: 222 wystawców z 33 krajów, w tym 179 galerii i 43 wydawców, ok. 75 000 odwiedzających i milionowe kontrakty, o których liczbie i wartości wiedzą jedynie ci, którzy pieniądze wydali lub je dostali. Marta Darowska i Tadeusz Koniarz od lat relacjonują tę największą imprezę fotograficzną dla Państwa. Tak jest też i tym razem. Spoglądamy na Paris Photo ich oczami. ![]() Wydanie specjalne Foto-Kuriera 2/25 Aparaty - prezentujemy okładkę Przed Państwem okładka 43. Wydania Specjalnego Foto-Kuriera 2/25 poświęconego aparatom. Jednak zanim Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 2/25 pt. "Aparaty" ujrzy światło dzienne, a będzie to szybciej niż niektórym się wydaje, króluje poprzednie, nadal dostępne w naszym e-kiosku. Można je też zamówić bezpośrednio w redakcji (redakcja pokrywa koszt wysyłki w Polsce), a także na stronie fotoforma.pl oraz w salonach Fotoforma w Warszawie i Foto-Plus w Krakowie. ![]() Foto-Kuriera - FK 12/25 on-line - od jutra w salonach prasowych i najlepszych sklepach fotograficznych Foto-Kurier 12/25 jest dostępny on-line - w naszym e-kiosku. Tym razem okładkę ozdobiło zdjęcie przedstawiające Alberta Watsona, wykonane na targach Paris Photo przez Tadeusza Koniarza. W wydaniu prezentujemy między innymi, jedyną w Polsce tego typu, obszerną relację z tego wydarzenia. W środku są też testy, opisy...Tymczasem zapraszamy do lektury Foto-Kuriera 11/25, który już 17 grudnia zamieni się miejscami na półkach w najlepszych salonach prasowych i wzbogaci naszą ofertę w najlepszych sklepach fotograficznych w Polsce. Przejrzyj on-line, nie kupuj w ciemno. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||