Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia  ????

Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????






 
Autor posta:
Piotr Duda
Skawina

Wątków: 3
Postów: 6
  Temat postu: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 23-09-2011 18:12:47

Witam.

Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia na portalu F-K ????

Prośba do Adminów o sprawdzenie tego problemu.
Po całej procedurze wgrania pliku i jej akceptacji do wgrania na konto, ukazuje się pusta biała szata,tło.
I tak w kółko, a zdjęcie jak się nie wgrało tak się nie wgrywa.

Pozdrawiam.


ps. pod którego e-maila można do was pisać gdy są tego typu problemy, bo trudno zdecydować się na który e-mail z pośród tak wielu.
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 26-09-2011 11:04:16

webmaster@foto-kurier.pl
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 26-09-2011 12:30:09

Problem został zgłoszony do administratora. Wkrótce powinien zostać rozwiązany.
Za utrudnienia przepraszamy.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 26-09-2011 14:01:23

Panie Piotrze, proszę sprawdzić czy rozszerzenie plików jest 3-literowe, mianowicie .jpg a nie .jpeg. W photoshopie można zapisać pliki z różnym rozszerzeniem. Serwis nie przyjmuje plików z rozszerzeniem .jpeg
Prosimy o informację czy w kwestii rozszerzenia jest ok, będziemy szukać dalej jeśli w tym nie leży problem.
 


 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 26-09-2011 14:49:18

Proszę przesłać zdjęcie na adres: webmaster@foto-kurier.pl. W ten sposób szybciej określimy, czy błąd leży po stronie pliku czy też serwisu.

 






 
Autor posta:
Piotr Duda
Skawina

Wątków: 3
Postów: 6
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 26-09-2011 16:54:13
Data edycji: 26-09-2011 16:56:35

Faktycznie rozszerzenie jest jako JPEG, nigdy nie miałem z tym problemu, dla tego też nie zwracałem uwagi że końcówka może być inna po zapisaniu.

Dziękuję Adminom i wszystkim którzy próbowali pomóc.

Pozdrawiam.





Ps. Proszę Adminów o wykasowanie tych samych dwóch postów poza tym, widocznych na forum, wgrały się kilka aż trzy razy.
 


 
Autor posta:
Piotr Duda
Skawina

Wątków: 3
Postów: 6
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 03-10-2011 23:53:58

Wiecie co sprawdziłem kilka krotnie , wszystkie moje fotki które zostały tu wgrane i są z tą samą końcówką którą nie mogę teraz wgrać.

Każdy plik miał oznaczenie " Typ pliku: Obraz JPEG (.jpg)"

No to jestem teraz zielony.
 


 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 05-10-2011 08:56:54

Proszę przesłać plik na adres webmaster@foto-kurier.pl.

Tylko w tym przypadku będziemy mogli sprawdzić przyczynę błędnego wgrywania.

Pozdrawiam

KP
 


 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 06-10-2011 09:48:59

Dzień dobry.
Już miałem wysłać zbuntowane zdjęcie na webmaster, ale spróbowałem to zrobić ze swojego starego laptopa. I poszło. Ze starego ciągle wysyłać nie mogę, a z laptopa idą wszystkie moje ostatnie zdjęcia. Ciekawe, bo router ten sam.
Z pozdrowieniem.
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 06-10-2011 10:00:00
Data edycji: 06-10-2011 10:00:21

Przypuszczam, że nie zależy to od routera
raczej od różnicy w oprogramowaniu czy też w aktualizacjach na jednym i drugim komputerze.
 






 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 06-10-2011 14:28:33

Dzień dobry.
Korzystam w obu komputerach z aktualizowanego Firefoxa.
Pozdrawiam
AA
 


 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 06-10-2011 14:30:38

Dodam, że oba podłączone są do routera TP-Link. W Dialogu. Laptop bezprzewodowo.
 


 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 07-10-2011 10:30:43

Przed chwilą stwierdziłem, że powróciła funkcja wysyłania zdjęć dotychczasową drogą. I ją wykorzystałem.
Pozdrawiam.
AA
 


 
Autor posta:
Piotr Duda
Skawina

Wątków: 3
Postów: 6
  Temat postu: Re: Do Adminów, Dla czego od kilku tygodni nie mogę wgrać zdjęcia ????
Data dodania: 18-10-2011 21:13:13

Już dawno wysłałem do Państwa fotkę na podany tu adres , i cisza... nikt nie odpisał i nic się nie dzieje.
 


odsłon wątku: 1575
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.188) / 0.177

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |